Ten snajper ma 62 lata. Zabił 173 bojowników Państwa Islamskiego (video)

Ten snajper ma 62 lata. Zabił 173 bojowników Państwa Islamskiego (video) Źródło: źródło/youtube.com

Abu Tahseen, 62-letni snajper, zastrzelił 173 dżihadystów z ISIS. Mężczyzna jest członkiem szyickiej milicji Hashd Al-shaabi, która walczy z terrorystami z samozwańczego kalifatu.

Abu Tahseen, który brał udział w wielu konfliktach na Bliskim Wschodzie, jest Irakijczykiem. 62-latek dołączył do walki przeciw dżihadowi w maju ubiegłego roku. Od tamtego czasu miał zabić prawie 200 bojowników ISIS.

Mężczyzna jest z siebie dumny. Według jego słów, żołnierze kalifatu boją się wkraczać na tereny, które pozostają pod jego protekcją. Tahseen na dowód pokazuje obserwowane przez siebie wzgórza.

“Widzicie to terytorium. Gwarantuję na boga, że nikt nie zdołałby się wdrapać pod górę”.

62-latek opowiedział także o sile swojego karabinu snajperskiego. Jego zdaniem, każda z ofiar zostaje odrzucona w tył pod wpływem strzału. Jak oświadczył Tahseen, nie odczuwa wtedy nic - "jest spokojny".

"Przysięgam, gwarantuję na boga, że gdy (ofiara - red.) już upada, to przelatuje jeszcze metr do tyłu nim wyląduje na ziemi. Jestem wtedy spokojny. Mój umysł jest spokojny".

https://www.youtube.com/watch?v=sInofrqKhH4 POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO
Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji! źródło: unilad.co.uk, youtube.com pt Następny artykuł