Tegoroczny, kontrowersyjny festiwal w Opolu komentowany był przez tysiące internautów z całej Polski. Wielu z ich, zainspirowanych aferami wokół imprezy, podjęło się także wykonania memów nawiązujących do wydarzenia. Jeden z nich szczególnie rozbawił wiele osób, uderzając we… frekwencję widowni.

– Niesamowity sukces Jana Pietrzaka. Nawet ławki klaskały! – oto podpis, który jeden z internautów umieścił na pasku „Wiadomości” TVP.

Widz wyśmiał więc jednocześnie pustki na widowni podczas występu jednego ze sztandarowych artystów tegorocznego festiwalu, ale także głośne paski TVP, które w ostatnim czasie bawiły tysiące internautów. Mem natychmiast zdobył ogromną popularność wśród udostępniających go na portalach społecznościowych widzów.

Według osób, które tego dnia zjawiły się na widowni koncertu Pietrzaka, wydarzenie przyciągnęło jedynie około 200 sympatyków artysty. W internecie bardzo głośno zrobiło się także o przypuszczeniach, według których wielu widzów miało być… podstawionymi statystami. Nikt nie potwierdził jednak oczywiście tego typu plotek.

...

Zobacz również

Selfie od tyłu? Oto najseksowniejsze belfie gwiazd [ZOBACZ!]