O imigracji mówi się dziś szczególnie dużo ze względu na tak zwany europejski kryzys migracyjny. Nie jest jednak tajemnicą, że do krajów zachodniej Europy imigranci ściągają już od dawna. 

Do krajów Europy zachodniej ściągają chętni z całego świata – zarówno z Afryki jak i Polski. Każdy, kto był w Barcelonie, Rzymie czy właśnie Paryżu z pewnością natknął się na grupy czarnoskórych mężczyzn naciągających turystów na rozmaite sposoby. Oddawanie „za darmo” (później żądają za to opłaty) róż lub wiązanie opasek na ręce to tylko niektóre z metod ściągania pieniędzy z turystów.

Skala procederu jest widoczna zwłaszcza w Paryżu, gdzie tłumy imigrantów nie dają turystom spokoju, próbując opchnąć im głównie miniaturowe wieże Eiffla. Za jedno euro da się ich nabyć nawet kilkanaście, jednak jakość ich wykonania pozostawia wiele do życzenia.

Nagabywanie turystów to jednak najmniejszy z problemów, jaki powodują w Paryżu ci imigranci, którym nie udało się zasymilować z tamtejszą społecznością. Na opublikowanym w sieci filmie widać, jakich zniszczeć potrafią dokonać gangi imigrantów. Na video widać między innymi przerażającą bitwę pomiędzy gangami imigrantów. W opisie filmu możemy przeczytać dramatyczny wywód autora, który przekonuje, że „Paryż jaki znamy z filmów już dłużej nie istnieje”.

https://www.youtube.com/watch?v=Ek1ENuEyWHE

...

Zobacz również