Poruszający film promuje francuską kampanię społeczną nagłaśniającą problem porzuconych zwierząt. Materiał pokazuje historię psa, którego właściciel porzucił w lesie. Chwilę później osamotnione zwierzę ratuje swojemu panu życie.

Materiał kampanii Il a besoin de vous (On ciebie potrzebuje) fundacji 30 milions d’amis (30 milionów przyjaciół) obrazuje potężne przywiązanie zwierzęcia do człowieka. Choć wideo pochodzi z czerwca, to właśnie w ostatnich dniach bije rekordy popularności.

Film przedstawia historię psa, którego właściciel porzucił w lesie. Zwierzę nie dało jednak za wygraną i ruszyło za odjeżdżającym panem. Mężczyzna zauważył biegnącego za samochodem psa i patrząc na niego przez chwilę nie zwrócił uwagi na leżące na jezdni drzewo. Doszło do wypadku, w trakcie którego traci przytomność.

Pies, którego jeszcze chwilę przedtem porzucił w lesie, ratuje kierowcy życie i wyciąga swojego właściciela z samochodu. Niebawem na miejscu zjawiają się straż pożarna i karetka pogotowia. Wkrótce pies trafia ze swoim panem do szpitala, gdzie pilnuje leżącego w łóżku mężczyzny i jest świadkiem jego przebudzenia.

Co ciekawe, materiał został nagrany w taki sposób, że historia porzuconego zwierzęcia jest pokazana od tyłu. Na początku filmu jest więc przedstawiona scena, kiedy właściciel zwierzęcia budzi się na łóżku szpitalnym w towarzystwie psa, a ostatnią sceną jest osamotniony w lesie czworonóg.

https://www.youtube.com/watch?v=fDAlewinDx8

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego


źródło: wp.pl, youtube.com
pt

...

Zobacz również