Ten dowcip rozwścieczył muzułmanów. Zamiast nawoływań do modlitwy usłyszeli... (VIDEO)

Ten dowcip rozwścieczył muzułmanów. Zamiast nawoływań do modlitwy usłyszeli... (VIDEO)

Gorliwi muzułmanie w Turcji już dawno nie byli tak rozjuszeni. Wszystko przez nieznanych dowcipnisiów, którzy bardzo boleśnie z nich zażartowali. Około godziny 1:00 z systemu głośników zamieszczonego na minarecie rozbrzmiały szokujące dźwięki. Nie były to nawoływania do modlitwy.

Do zdarzenia doszło w tureckim mieście Kastamonu na północy kraju. Nieznany sprawca zdołał włamać się do systemu nagłaśniającego lokalnego meczetu. O godzinie 1:00 w ubiegły czwartek obudził całe miasto dźwiękami... z filmu pornograficznego.

Głośne kobiece jęki postawiły całe miasto na nogi. Na nagraniu z tego zdarzenia widać jak ludzie ze zdziwieniem spoglądają w stronę źródła dźwięków, czyli lokalnego meczetu. Cała akcja trwała kilkadziesiąt sekund.

W sprawie wypowiedział się już burmistrz Kastamonu, który bardzo przeprosił mieszkańców miasta za tak krępującą sytuację. Sprawców nazwał "wrogami islamu" i "ohydnymi prowokatorami". Lokalna społeczność zagorzałych muzułmanów jest rozjuszona całą sytuacją i żąda publicznego ukarania winnych. Ci pozostają jednak nieuchwytni. Do systemu nagłaśniającego mieli dostać się zdalnie.

https://www.youtube.com/watch?v=hyhdO5tA1fA
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News