Giertych: "Dlaczego prezesem TVP jest kłamca?". Odpowiedź dziennikarza Telewizji Polskiej totalnie pogrążyła Kurskiego

Giertych: "Dlaczego prezesem TVP jest kłamca?". Odpowiedź dziennikarza Telewizji Polskiej totalnie pogrążyła Kurskiego Źródło: Commons.Wikimedia/Patryk Matyjaszczyk

Telewizja Polska bardzo często spotyka się z zarzutami. Tym razem prezes stacji został skrytykowany przez Romana Giertycha. Padły mocne słowa, a odpowiedź na krytykę tylko pogrążyła Jacka Kurskiego.

Telewizja Polska bardzo często jest przedmiotem publicznej krytyki. Wiele osób ma poważne zastrzeżenia w związku ze sposobem przekazywania informacji przez stację. Jej szef często mierzy się z zarzutami szerzenia propagandy czy też ciągłego zwiększania wydatków na funkcjonowanie TVP.

Autorem ostatnich zarzutów był mecenas i dawny działacz partii Liga Polskich Rodzin, Roman Giertych. Podczas wywiadu polityk miał zapytać dziennikarza, dlaczego kłamca jest prezesem Telewizji Publicznej. Odpowiedź redaktora Jacka Łęskiego okazała się ogromnym zaskoczeniem. Pracownik stacji próbował wyczerpująco odpowiedzieć na pytanie, ale przy tej okazji pogrążył swojego pracodawcę.

Telewizja Publiczna skrytykowana przez Romana Giertycha. Zaskakująca reakcja dziennikarza TVP

Dziennikarz TVP Jacek Łęski szybko zorientował się, że przeprowadzenie wywiadu z Romanem Giertychem nie będzie łatwym zadaniem. Mecenas wprost zapytał redaktora o to, dlaczego jego przełożony jest kłamcą. Odpowiedź okazała się zaskakująca. 

Giertych postanowił opisać całą sytuację w mediach społecznościowych. Nie pozostawił suchej nitki na dziennikarzu:

- Jacek Łęski z TVP na moje pytanie dlaczego kłamca jest prezesem TVP stwierdza, że dlatego iż go powołali. Sam byłem zaskoczony szczerością - napisał Roman Giertych na swoim profilu na Facebooku.

Nie był to jedyny jego post, w którym została skrytykowana Telewizja Publiczna. W kolejnych wpisach zwrócił się bezpośrednio do szefa stacji. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Giertych zwraca się wprost do Jacka Kurskiego: "Oj nie mają do ciebie szacunku twoi dziennikarze"

Roman Giertych nie zamierzał poprzestawać na jednym wpisie. Nie dość, że szczegółowo opisał zachowanie dziennikarza TVP, to jeszcze zwrócił się wprost do prezesa stacji:

- Drogi Jacku! Oj nie mają do Ciebie szacunku twoi „dziennikarze”. Przesyłam Ci nagranie jak jeden z nich nie kwestionuje tego, że jesteś zwyczajnym kłamcą - napisał mecenas w mediach społecznościowych. 

Polityk komentował całą sprawę z dużą dozą ironii. Wykorzystał okazję, aby zakpić z Jacka Kurskiego i pracujących dla niego dziennikarzy. Przy tej okazji Telewizja Publiczna po raz kolejny padła ofiarą ostrej krytyki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie DUDZIE!
  2. NIE ŻYJE najseksowniejsza sportsmenka na świecie! Jej śmierć była nagła i niespodziewana
  3. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  4. Widok grobu śp. aktora grającego Edzia w "Kiepskich" rozrywa serca na szczątki
  5. Gdzie tak naprawdę mieszka teraz Michał Wiśniewski? Takiej posiadłości nie ma nikt (FOTO)
  6. Ile wzrostu ma Kasia Cichopek? Wstrząs, w telewizji nie widać, że jest tak niska

źródło: Na Temat 

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News