W głowie się nie mieści. Przyznali się do zatajenia faktu o koronawirusie, ci ludzie nadal żyją w niewiedzy

W głowie się nie mieści. Przyznali się do zatajenia faktu o koronawirusie, ci ludzie nadal żyją w niewiedzy Źródło: East News ARKADIUSZ ZIOLEK

Ostatnie doniesienia o pandemii sprawiły, że telewizja również musiała się dostosować do zaistniałej sytuacji. Jednak część osób nadal nie wie o zagrożeniu epidemiologicznym, które wstrząsnęło całym światem. Jak mogli to przed nimi zataić?

Telewizja oraz inne media donoszą o coraz to nowych informacjach, dotyczących koronawirusa. Część z nas zauważyła, że podczas niektórych programów, takich jak chociażby "Taniec z gwiazdami", zastosowano specjalne środki ostrożności. Jednak niektórzy nie zdają sobie sprawy z panującego zagrożenia. Wszystko przez zatajenie informacji na ten temat.

Telewizja zataiła informacje o pandemii

Nie da się ukryć, że telewizja często rządzi się swoimi prawami. Pewne programy mają swoje wymogi, których nie można łamać. Jednak takiego zachowania nikt by się nie spodziewał. Stacja zataiła informacje o pandemii, którą wywołał koronawirus. Część osób jest całkowicie nieświadoma zagrożenia, które obiegło cały świat. Jak można było dopuścić do takiej sytuacji?

Nie od dziś telewizja dostarcza nam najróżniejszych form rozrywki. Programy prezentowane przez stacje są często śledzone przez miliony odbiorców. Widzowie przeżywają zmagania z jakimi borykają się ich uczestnicy. Niezwykłą popularnością cieszą się wśród odbiorców programy typu reality show. Osoby, które biorą udział w jednych z nich nie zostały poinformowane o sytuacji, którą aktualnie żyje cały świat.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ulubieńcy publiczności żyją w niewiedzy

Telewizja od lat dostarcza nam możliwość oglądania za pośrednictwem ukrytych kamer poczynań uczestników zamkniętych w jednym domu. Bez wątpienia patrzenie na ludzi znajdujących się w takiej sytuacji wzbudza dużą ciekawość wśród odbiorców. Nie inaczej jest w przypadku programu "Big Brother". To właśnie w tym reality show osoby goszczące w domu Wielkiego Brata nie mają pojęcia o tym, co dzieje się aktualnie na świecie.

Uczestnicy niemieckiej edycji programu "Big Brother" są odcięci od informacji z zewnętrznego świata. Dotyczy to również aktualnych zdarzeń związanych z epidemią. Decyduje o tym sama forma programu, według której osoby przebywające w domu, nie mogą otrzymywać żadnych wieści z zewnątrz. W związku z tym telewizja nie poinformowała ich o pandemii, którą wywołał koronawirus. Ta decyzja wywołała spore oburzenie wśród widzów.

Dzisiaj grzeje: 1. Rośnie tempo zakażeń koronawirusem w Polsce. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych przypadkach

2. Wyciekło wideo z włoskiego szpitala. Polka wysłała dramatyczne nagranie

Warunki, w których przebywają uczestnicy zapewniają im jednak skuteczną izolację od potencjalnych nosicieli choroby. W związku z tym stacja postanowiła nie zdradzać im faktów na ten temat.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Walka z koronawirusem trwa. W Polsce pojawiają się pierwsi wyleczeni
  2. Epidemia zbiera śmiertelne żniwo. Nie żyje młody trener, miał całe życie przed sobą
  3. Nieoficjalne: w poniedziałek ruszają testy kliniczne szczepionki na koronawirusa. Już jest pierwszy uczestnik
  4. Obsługiwała jeden z największych koncertów w Dzień Kobiet, mając koronawirusa. Uczestnicy pilnie poszukiwani
  5. 28-letni Polak pokonał koronawirusa? Najnowsze ustalenia mediów o jego leczeniu
  6. Lidl naraził wszystkich podczas epidemii koronawirusa? Niedowierzanie, nikt nie myślał o konsekwencjach

Źródło: WP Gadżetomania

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News