Misza Hairulin był najzabawniejszym człowiekiem w telewizji. Jego losy potoczyły się w zaskakujący sposób

Misza Hairulin był najzabawniejszym człowiekiem w telewizji. Jego losy potoczyły się w zaskakujący sposób Źródło: youtube.com/Archive TV Tapes

Telewizja oglądana przed laty godzinami sprawiła, że z rozrzewnieniem wspominamy starsze programy różnych stacji. Jednym z nich, który wręcz tryskał humorem, był "Maraton uśmiechu". Każdy dobrze pamięta kontrabasistę ze wschodnim akcentem. Wiadomo, czym się dziś zajmuje.

Telewizja dała mu nieco większy rozgłos. W programie"Maraton uśmiechu", który był emitowany na antenie stacji TVN w latach 1997-2007, występował wraz ze swoim zespołem. Na końcowe dowcipy Miszy Hairulina czekali wszyscy.

Telewizja zatrudniła cały jego zespół. To na pewno był przełom w karierze

Misza Hairulin pochodził zza wschodniej granicy - urodził się 10 lutego w 1971 roku w Kuźniecku w Rosji. Dziś ma więc 49 lat. Od zawsze ciągnęło go w stronę muzyki, dlatego ukończył Liceum Muzyczne na Łotwie, a potem postanowił kontynuować naukę już w Polsce, na uczelni w Gdańsku. Nie do końca wiadomo, w jaki sposób znalazł się w programie TVN-u wraz z zespołem, ale była to najlepsza decyzja.

Prowadzący program, którzy zmieniali się na przestrzeni lat (każdy pamięta niezawodną Manuelę Michalak z Big Brothera) zawsze zapowiadali żarty Miszy Hairulina jako gwóźdź programu, a rozbawiona publika nagradzała muzyka oklaskami. Jednak program się skończył - czym w takim razie dalej zajmował się kontrabasista?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzielił się z widzami swoją pasją, jednak to muzyka jest jego życiem

Okazało się, że sprawdził się jako prowadzący dwa różne programy lifestyle'owe w dwóch różnych stacjach telewizyjnych. W 2012 roku otrzymał propozycję poprowadzenia w TTV programu "Godziny na poddaszu", a 2 lata później, w 2014 roku otrzymał propozycję z TV Puls, aby zajął się tematyką kuchenną - "Każdemu w smak!". W tym ostatnim muzyk i kucharz z zamiłowania przygotowywał przekąski i potrawy na różne okazje, dla osób w każdym wieku, z użyciem wędlin drobiowych. Jego pasją nadal pozostała muzyka.

Dzisiaj grzeje: 1. Co łączyło Annę Przybylską i Zenka Martyniuka? Ujawniono zdumiewające zdjęcie sprzed lat
2. Smutna wiadomość, nie żyje gwiazdor telewizji Polsat. Miał tylko 47 lat

Misza Hairulin został na tyle mocno doceniony, że skomponował muzykę do kultowego "Bodo", ale też do "Kawalerii", "Sloow", "Testosteronu" i "Jutro idziemy do kina". Czynnie współpracował z Magdą Steczkowską. Nadal występuje ze swoim składem Hot Water Company, który tworzy z pianistą Grzegorzem Karasiem oraz skrzypaczką Krystyną Steczkowską, która prywatnie jest jego partnerką.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe informacje o koronawirusie. Naukowcy twierdzą, że znaleźli nosiciela
  2. Ważna wiadomość od organizatorów konkursu w Willingen. Skoki zostały przełożone
  3. Polacy wstrzymują oddech. Trwa desperacka walka o życie, wystarczyła sekunda
  4. Z samego rana media obiegła smutna wiadomość. Niestety nie miała szans, zmarła na miejscu
  5. Pies zaczął przeraźliwie szczekać. Mama zamarła, kiedy weszła do pokoju małej córeczki

Źródło: Interia

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News