Z ostatniej chwili: Najsłynniejsza pizzeria w Polsce kończy działalność

Z ostatniej chwili: Najsłynniejsza pizzeria w Polsce kończy działalność Źródło:

Chociaż trudno sobie wyobrazić, że ta sieć pizzerii mogłaby zniknąć z Polski to jednak właśnie kończy działalność. Możecie zapomnieć o spędzeniu w niej miłego popołudnia w towarzystwie przyjaciół lub zamówieniu czegoś z dowozem, chyba, że będziecie za granicą. 

Telepizza od lat cieszy się w Polsce dużą popularnością. Niestety, teraz ta popularna pizzera prawdopodobnie zniknie na stałe z naszego kraju, a to wszystko przez... Pizzę Hut!

Telepizza znika z Polski

Telepizza planuje skoncentrować się na Hiszpanii, Portugalii, Szwajcarii i Ameryce Łacińskiej, gdzie będzie działał jako główny franczyzobiorca Pizzy Hut. Popularna pizzera zamknie aż 138 placówek, między innymi: w Polsce, Rosji, Francji, Wielkiej Brytanii, Maroku, Czechach czy na Malcie. Ze wszystkich wymienionych krajów, Telepizza najwięcej restauracji prowadziła właśnie w Polsce. Było to aż 119 placówek. Dla porównania, w Rosji miała jedynie 14, a w Czechach 10. Sama sieć pizzerii narodziła się w Hiszpanii, a została założona konkretnie w Madrycie w 1987 r. Jest to największa, nieamerykańska sieć, która dostarcza pizzę. Zdecydowanie będzie nam jej brakować. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. To będzie katastrofa! PKW apeluje do prezydenta Dudy
  2. Tym zdjęciem żyją wyborcy PiS. Prawda jest dla nich okrutna
  3. Znaleźli pudło z napisem “ZABIJ MNIE”. Zawartość doprowadza do łez
  4. Gersdorf się nie poddaje! Właśnie brutalnie uderzyła w PiS
  5. Ale jaja! Gadający pies zaczepiał ludzi na ulicy w Polsce [VIDEO]
Źródło: msn.com
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News