Posmarował ekran smartfona pastą do zębów. Efekt przeszedł jego najśmielsze oczekiwania, teraz robi to codziennie

Posmarował ekran smartfona pastą do zębów. Efekt przeszedł jego najśmielsze oczekiwania, teraz robi to codziennie Źródło: youtube.com/TechMagnet

Telefon posmarowany pastą do zębów brzmi niedorzecznie, jednak rezultat takiego połączenia jest zdumiewający. Przekonał się o tym mężczyzna, który odważył się i wypróbował nietypowy trik. Nie spodziewał się aż tak powalającego efektu.

Telefon zazwyczaj jest chroniony przed kontaktem z chemikaliami czy wodą. Zazwyczaj użytkownicy smartfonów boja się, że nastawianie urządzenia na działanie takich substancji przyniesie więcej szkody niż pożytku. Czasem jednak warto zaryzykować, co pokazuje jego materiał. Widać na nim, jak mężczyzna dokładnie pokrywa ekran telefonu warstwą zwykłej pasty do zębów. Efekt końcowy jest fenomenalny, każdy będzie to robił.

Posmarował telefon pastą do zębów

Mężczyzna pokazuje, że boryka się powszechnym w dzisiejszych czasach problemem - ekran jego smartfona jest porysowany. Zamiast oddawać telefon w ręce specjalisty postanowił sam coś zaradzić. Postanowił wypróbować sprytny trik i za pomocą ściereczki dokładnie posmarował ekran pastą do zębów. Dokładnie polerował szkło kawałek po kawałku, jednak pilnował, by nie naciskać zbyt mocno ani zbyt długo w jednym miejscu. Na koniec starł dokładnie specyfik i był zachwycony - widoczne wcześniej zarysowania stały się o wiele płytsze.

Tak samo można zrobić z tyłem telefonu. Trzeba wykonać wszystkie kroki, tak jak w przypadku ekranu. Dzięki temu można sprawić, ze cała powierzchnia smartfona będzie wyglądać lepiej, będzie bardziej błyszcząca i gładsza niż wcześniej. Teraz mężczyzna codziennie powtarza tę czynność, aby od razu usuwać kolejne małe zadrapania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pasta do zębów uratuje nie tylko telefon

Pasta do zębów zadziała podobnie także na inne szklane powierzchnie, które łatwo porysować. Świetnie sprawdzi się także do czyszczenia okularów. Na szkiełkach często powstają małe ryski, które przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu. Sztuczka z polerowaniem pastą do zębów świetnie się sprawdzi i przywróci dawny komfort użytkowania.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany aktor. Widzowie go kochali, zmarł po nagłej chorobie
2. W autobusie było 53 osoby, nagle wypadł z trasy. Dramatyczne doniesienia TVP

Ten sam specyfik będzie idealny do czyszczenia brudnego srebra. Wystarczy nałożyć niewielką ilość pasty  na czystą ściereczkę i zdecydowanymi ruchami polerować łyżeczkę lub łańcuszek. Gdy kolor zacznie jaśnieć, wystarczy dokładnie spłukać resztki pasty wodą. W zależności od stopnia zabrudzenia czynność może trwać dosyć długo, ale ostateczny efekt będzie oszałamiający - każdy element będzie lśnił jak nowy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agata Duda nie będzie zadowolona. Kwaśniewska oceniła pierwszą damę i dyskretnie wbiła jej szpilę
  2. 500 plus już nie w formie pieniędzy dawanych do ręki. W 2020 szykują się olbrzymie zmiany
  3. Dzisiaj jej gwiazda świeci w "The Voice Senior". Alicja Majewska straciła męża w przygnębiających okolicznościach, do końca cierpiał
  4. Używasz mięsa z kurczaka do gotowania rosołu? Mistrzowie kuchni wskazują, gdzie popełniasz najbardziej karygodny błąd
  5. W trakcie stosunku z mężczyzną dołączyło do nich jego 11 kolegów. Wielokrotnie ją gwałcili, ale teraz to 19-latka stanie przed sądem\

źródło: Youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News