Telefon
publicdomainpictures.net Peter Griffin
Klaudia Bochenek - 7 Maja 2020

Tylko na chwilę wyjęła telefon. Sekundy później doszło do tragedii, zdjęcie tylko dla osób o mocnych nerwach

Telefon przyczynił się do strasznej tragedii, wystarczyły jedynie sekundy. 23-latka nie przewidziała konsekwencji swoich działań. Zdjęcia, które dokumentowały skutku jej decyzji, zostały udostępnione przez służby ku przestrodze. Tylko dla osób o mocnych nerwach.

Telefon miała w ręku tylko przez moment, niestety w ciągu kolejnych kilku sekund stanęła na granicy życia i śmierci. O przypadku 23-latki informują policjanci ze Szczytna.

Wyciągnęła telefon tylko na chwilę

O zdarzeniu poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie. 5 maja dyspozytor otrzymał informację o niebezpiecznym zdarzeniu. Ok. 18:40 na ul. Szczycieńskiej w Pasymiu w województwie warmińsko-mazurskim 23-latka straciła panowanie nad swoim samochodem. Na tragiczny wypadek składały się dwa nieodpowiedzialne zachowania, w tym posługiwanie się telefonem w trakcie jazdy.

Ewa BłaszczykNikt nie wiedział co łączy Ewę Błaszczyk z Łukaszem Szumowskim. Cała prawda wyszła na jaw, odbiera mowęCzytaj dalej

Funkcjonariusze ustalili, że 23-latka straciła panowanie nad samochodem w momencie odkładania telefonu na fotel pasażera. Potem wydarzenia potoczyły się bardzo szybko - na łuku drogi wpadła w poślizg, po czym wjechała do rowu i zatrzymała się tuż przy drzewach. Zdjęcia z tego incydentu można obejrzeć pod artykułem. Kiedy służby pojawiły się na miejscu, sami nie wiedzieli czy kobieta żyje, samochód nadawał się tylko do kasacji.

Nie tylko użycie telefonu mogło przyczyniło się do tragedii

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

córkaOjciec dowiedział się, co robi jego piękna córka. Kiedy ich znaleźli, było już za późno, doszło do niewyobrażalnej tragediiCzytaj dalej

Wiadomo, że telefon komórkowy miał wpływ na wypadek - kierowanie jedną ręką i rozkojarzenie nie pomogło. Oprócz tego policjanci dowiedli, że 23-latka miała znacznie obniżone zdolności motoryczne. Kiedy funkcjonariusze zjawili się na miejscu i rozmawiali z kobietą, zbadali ją też alkomatem - kierująca wydmuchała 1,0 promila. Za swoją nieodpowiedzialność będzie teraz odpowiadać przed sądem. Usłyszała też dwa zarzuty: o kierowaniu pod wpływem alkoholu oraz za spowodowanie kolizji drogowej.

Dzisiaj grzeje:

1. Widok zwala z nóg, policja udostępniła wyjątkowo smutne nagranie. Chodzi o 3,5-letniego Kacperka

2. Ogromny przełom. Pierwszy kraj od 1 lipca otwiera granice dla turystów

- Każdy, kto wsiada za kierownicę pod wpływem alkoholu łamie prawo, a do tego stwarza ogromne zagrożenie dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego. Nietrzeźwi kierowcy, narażając innych na niebezpieczeństwo, muszą także liczyć się z poważnymi konsekwencjami swojego nieodpowiedzialnego zachowania - przypominają funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie.

Obrazy Pikio

Obrazy Pikio

Fot. Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ciotka zaginionego Kacperka przerywa milczenie. "Mój brat nic nie zrobił Kacperkowi"
  2. Smutna wiadomość dotarła do Polski. Legendarny gwiazdor przegrał z chorobą. Umierał na oczach żony
  3. Koniec działalności ojca Rydzyka? Nadeszło nieuniknione
  4. W sieci pojawiło się zdjęcie z domu Majdanów. Celebrytka nie wytrzymała
  5. Niezwykły przypadek chorej na COVID-19. Po wyzdrowieniu z jej umysłem stało się coś dziwnego
  6. Skórki po bananach upiecz w piekarniku i zmiel. Proszek bananowy ma niewyobrażalną wartość

Pies i noworodekPo cichu weszła do pokoju dziecka. Zobaczyła, co pies robi z noworodkiem i od razu chwyciła za telefonCzytaj dalej

Źródło: Gazeta

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News