Nie zasypiaj z telefonem podłączonym do ładowania! Skutki mogą być makabryczne

Nie zasypiaj z telefonem podłączonym do ładowania! Skutki mogą być makabryczne Źródło: Screen/Daily Mail

Telefon towarzyszy większości osób niemalże przez cały czas. W niektórych sytuacjach to urządzenie może jednak okazać się niebezpieczne. Pod żadnym pozorem nie zasypiaj z telefonem podłączonym do ładowarki, bo może to doprowadzić do makabrycznych zdarzeń.

Telefon jest rzeczą, bez której większość osób nie wyobraża sobie spędzenia choćby godziny. Tak bardzo wszyscy przyzwyczaili się do obecności tego urządzenia, że korzystają z niego niemal bez przerwy. W niektórych przypadkach może się ono okazać niebezpieczne, szczególnie, gdy zostanie podłączone do ładowania. 

Telefon spowodował tragedię 

Telefon służył 25-letniemu Sastra Mo-in jako narzędzie do grania w gry. Chłopak korzystał z urządzenia, gdy było podłączone do ładowania. Później doszło do strasznej tragedii. Ta historia powinna być przestrogą dla wszystkich, którzy lekkomyślnie podchodzą do tego tematu. 

Gdy ciocia gracza weszła rano do jego pokoju, dotarła do niej przerażająca prawda. Sastra Mo-in został porażony prądem,  a na jego ciele widoczne były poważne obrażenia. Nie udało się uratować jego życia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kulisy tragedii 

Sastra Mo-in zasnął podczas grania i nie zdążył wcześniej odłączyć telefonu od ładowania. W nocy musiało dojść do zwarcia, które sprawiło, że urządzenie poraziło chłopaka prądem. Obrażenia były na tyle duże, że chłopak nie przeżył. Jego ciało zrobiło się fioletowe, a ręka, która znajdowała się najbliżej komórki, miała ślady dotkliwego poparzenia. 

Do tragedii doszło przez lekkomyślność i nieuwagę. 25-latek zignorował ostrzeżenia mówiące o tym, że zasypianie przy ładujących się urządzeniach elektronicznych jest niebezpieczne i może doprowadzić do wybuchu czy innych tego typu sytuacji. 

Jest to kolejny wypadek spowodowany nieroztropnym korzystaniem z urządzeń elektrycznych. Przykrych zdarzeń z udziałem podłączonych do ładowania telefonów jest coraz więcej. Warto więc pamiętać o tym, żeby nigdy nie zostawiać komórki w taki sposób. Nocne ładowanie baterii w momencie, gdy kontakt jest niedaleko naszego łóżka, może zakończyć się nieszczęściem, tak jak wydarzyło się w tym przypadku. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny wokalista. Zmarł po ciężkiej chorobie, opłakują go gwiazdy
2. Andrzej Duda przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje bohater naszych czasów

 Ten wypadek miał miejsce w Tajlandii. Wcześniej bardzo podobny zanotowano w Kazachstanie, gdzie dziewczyna słuchała przed snem muzyki ze swojego telefonu podłączonego do ładowania. Urządzenie wybuchło w nocy i doprowadziło do śmierci 14-latki. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dramat Tesco. Może całkowicie zniknąć z rynku
  2. W dniu ślubu teściowa szepnęła jej coś na ucho. Panna młoda prawie zemdlała. Nic dziwnego - to było straszne
  3. Żona nigdy miała nie poznać prawdy. Mężczyzna otworzył list od kochanki i zemdlał na oczach małżonki
  4. Rewolucyjny pomysł na paznokcie hybrydowe wywołuje zachwyt. Piorunujące psie motywy sprawiają, że pazurki są nieziemskie
  5. Niesamowite informacje dotyczące majątku po Zbigniewie Wodeckim. Żona podjęła decyzję

Źródło: Daily Mail

Następny artykuł