Znany muzyk śpiewał, że będzie zabijał. Spełnił obietnicę

Znany muzyk śpiewał, że będzie zabijał. Spełnił obietnicę Źródło: Pixabay.com/rebcenter-moscow

Tekst piosenki często jest po prostu wyrazem uczuć autora lub czymś, co ma dobrze brzmieć z określoną melodią. W przypadku tego muzyka, słowa utworu okazały się makabryczną przepowiednią. Młody artysta śpiewał o zabijaniu i właśnie to zrobił.

Tekst piosenki może się stać kluczem do jej sukcesu. Wiele osób uważa, że to jeden z najważniejszych elementów utworu, rzadko kiedy jednak jest traktowany dosłownie. Nikt nie zwrócił uwagi, gdy młody muzyk zawarł w swoim utworze wersy o zabijaniu. Okazało się, że w tym przypadku tekst miał ogromne znaczenie - autor słów zrobił tak, jak napisał.

Tekst piosenki zawierał informacje o zamiarach artysty. Nikt nie wziął ich poważnie

Młody raper ze Stanów Zjednoczonych, Jamell Demons, był znany pod pseudonimem YNW Melly. Muzyk miał zaledwie 19 lat, a już odnosił ogromne sukcesy. Jego singiel "Murder on my mind" szybko podbił amerykańskie listy przebojów, a album zawierający ten utwór zyskał status platynowej płyty.

Artysta mógł się też pochwalić współpracą z jednym z najpopularniejszych producentów muzycznych, Kayne Westem, prywatnie związanym z Kim Kardashian.

O takim starcie niektórzy początkujący wykonawcy mogą jedynie pomarzyć. Okazało się jednak, że kariera to tylko jedno z marzeń nastolatka. Tak jak głosi tekst piosenki, w głowie cały czas miał morderstwo. Nikt nie spodziewał się, że te wersy są czymś więcej niż tylko fikcją. Prawda była zupełnie inna.

Młody artysta zabił dwie osoby. To koniec jego kariery

YNW Melly w końcu postanowił zrobić tak, jak śpiewał i dokonał podwójnego zabójstwa. Ofiarami padli jego bliscy znajomi, a zarazem współpracownicy. Podobno mieli myśleć o opuszczeniu rapera i rozpoczęciu solowej kariery. 21-letni  Anthony Williams i 19-letni Christopher Thomas Jr. nie mieli jednak szansy na zrealizowanie swoich planów.

W październiku 2018 Jamell Demons zabił ich z zimną krwią. To, jak dokonał zbrodni, wzbudziło odrazę nawet w policjantach zajmujących się tą sprawą.

- Dokonał tego w sposób zimny, wyrachowany i z premedytacją, aby osiągnąć korzyści finansowe - powiedział jeden z nich.

Zabójstwo określane jest także jako "szczególnie haniebne, bestialskie i okrutne". Prokuratura będzie się starać o karę śmierci dla rapera.

Wiele osób było zdruzgotanych faktem, że wielokrotnie słuchali deklaracji przyszłego zabójcy. Nikt się nawet nie domyślał, że tekst piosenki może być w tym przypadku tak bardzo prawdziwy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małgorzata Kożuchowska jak Agata Duda? Aktorka wygląda niemal identycznie!
  2. Córki Hanny Lis to prawdziwe piękności. Julia i Ania mogłyby zostać gwiazdami!
  3. Gigantyczne kontrowersje wokół Małgorzaty Rozenek. Gwiazda przemówiła
  4. Śmierć Michała na zawsze będzie tajemnicą. Są wyniki sekcji zwłok
  5. TVP podało pilne informacje. Ważny polityk PO nie żyje, popełnił samobójstwo

Źródło: Fakt24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News