Tej wpadki Ania Wyszkoni nie zapomni. Spodenki były za luźne

Tej wpadki Ania Wyszkoni nie zapomni. Spodenki były za luźne

Tegoroczni artyści na sopockiej scenie Polsat SuperHit Festiwal zaskoczyli swoimi strojami. Oglądać mogliśmy między innymi Dodę noszącą na szyi kajdan z napisem "Just married" oraz Kayah w jej ukochanych piórach. Jednak to Ania Wyszkoni zaskoczyła wszystkich najbardziej.

Nasza rodzima celebrytka wystąpiła na Festiwalu w trzech kreacjach. Pierwsza była długa sukienka w panterkę połączona z różowymi szpilkami. Jako drugą, piosenkarka założyła białą suknię i białą perukę, przez co ciężko było ją nawet rozpoznać. Jednak to ostatni strój gwiazdy wzbudził najwięcej kontrowersji.

Ania Wyszkoni pokazała gołą pupę

Ania postanowiła założyć na siebie coś luźniejszego i bardziej codziennego - postawiła na krótkie jeansowe spodenki i białą, luźną bokserkę. I wszystko byłoby jak najbardziej w porządku, gdyby nie to, że spodenki okazały się zdecydowanie za krótkie. Ania Wyszkoni odwracając się tyłem do kamer i widowni za każdym razem odsłaniała fragment gołych pośladków. Poza tym w pewnym momencie kamera ujęła także wystającą bawełnianą bieliznę piosenkarki. Artystka prawdopodobnie była świadoma tego, jak kusy jest jej strój. Jednak czy wzbudzanie kontrowersji widokiem gołego ciała jest tak ważne w miejscu, gdzie na głównym planie powinna być muzyka i dobra zabawa? Większość internautów uważa na dodatek, że takie zachowanie nie przystoi piosenkarce. Niezależnie od tego, w jakim wieku ta jest. plotek.pl plotek.pl Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Larę znamy wszyscy. Teraz Gessler pochwaliła się swoim synem
  2. Niesamowite wyznanie mamy Tomasza Komendy. Nie mogła powstrzymać łez
  3. Michał Bajor przeżywa dramat. Koszmar będzie trwał już do końca
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News