Szukają jej nurkowie i policyjne psy. W akcję zaangażowano także policyjny helikopter. Dziewczynki poszukują wszystkie służby, bo zniknęła podczas wesela we francuskiej miejscowości Pont-de-Beauvoisin.

Zabawa trwa w najlepsze. W pewnym momencie DJ woła „Gdzie jest Maelys?”. W tym momencie impreza się skończyła. Było około 3 w nocy, kiedy wszyscy goście weselni wyruszyli na poszukiwania.

Niestety – bez powodzenia. Po godzinie postanowiono zawiadomić policję. Służby zareagowały natychmiastowo. W akcję zaangażowano psy tropiące, nurków i helikopter. Służby prowadzą bardzo szeroko zakrojoną akcję poszukiwawczą. Wszystkie tropy urywają się na pobliskim parkingu.

9-letnia Maelys de Araujo była z rodzicami na weselu w Pont-de-Beauvoisin we francuskich Alpach. Bawiła się w pokoju dla dzieci, podczas gdy starsi bawili się w najlepsze. Ok. godziny 3 zauważono jej nieobecność.

Policja przesłuchuje 180 osób obecnych na weselu. Planują przesłuchać także kolejne kilkadziesiąt z dwóch pobliskich imprez, które odbywały się w tym samym czasie. Rodzice i krewni dziewczynki pozostają pod opieką psychologów.

W poszukiwaniach nie ma na razie żadnych nowych tropów. Maelys de Araujo jakby zapadła się pod ziemię. Służby nie wykluczają porwania.

fot. twitter.com/Y7News

Źródło: msn.com

...

Zobacz również

11 teorii spiskowych, które naprawdę dają do myślenia