Pierwszy w Polsce program tego typu będzie można obejrzeć na antenie TVN już niebawem. Będzie to totalny zwrot akcji, zupełnie nowe spojrzenie na reality-show! Będziecie oglądać?

Program stworzono specjalnie dla pewnej bardzo znanej małżeńskiej pary. Jakiej? Dla Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana! Wspólnie mają podbijać świat w nowym show zwanym „Iron Majdan”.

ZOBACZ TAKŻE: Znana pisarka bezlitośnie punktuje Majdanów. TO musiało boleć

#majdanstour

Pod takim właśnie hasztagiem można znaleźć wszystkie zdjęcia na Instagramie, jakie wrzuca Małgorzata Rozenek z kulis przygotowywanego show. Program właśnie powstaje, a pierwsza emisja planowana jest na wiosnę 2018 roku.

Program kręcono w różnych częściach świata, ale gdzie dokładnie zobaczymy znaną parę, dowiemy się dopiero po emisji programu w telewizji. Wiemy, że małżeństwo będzie musiało zmierzyć się nie tylko ze wszystkimi swoimi słabościami, ale także ze sobą.

ZOBACZ TAKŻE: Doda wykasuje Majdana z pamięci. Potrzebuje do tego 8 zabiegów

Misje do wykonania

Majdanowie będą mieli mnóstwo wspólnych zadań do wykonania. W tym czasie z pewnością dowiedzą się o sobie nowych rzeczy i będzie to wielki sprawdzian dla ich małżeństwa! Czy związek przetrwa tak intensywny i wyczerpujący czas?

W każdym odcinku Małgorzata i Radosław będą znajdowali się w zupełnie innym miejscu na ziemi. Widzowie wspomnianego show będą mieli okazję śledzić ich codzienne poczynania i to, w jaki sposób radzą sobie w nowym miejscu. Intrygujące jest to, jakie emocje będą towarzyszyły małżonkom w sytuacjach ekstremalnych. Fani Majdanów będą mieli nie lada gratkę przez telewizorami!

Nowe show to autorski format, który nie opiera się na licencji. Program stworzony specjalnie da Majdanów trafi na główną antenę TVN wiosną 2018 roku.

Źródło: wirtualnemedia.pl

fot. instagram.com/m_rozenek

Gdzie kobiety zarabiają więcej w porównaniu z facetami: w Polsce czy w Niemczech? TOTALNE zaskoczenie!

Czy to nowa sympatia Leonardo DiCaprio? Jej zdjęcia już zawojowały internet!

...

Zobacz również