Tego w Kauflandzie jeszcze nie było! Oświadczył się jej w niesamowity sposób

Tego w Kauflandzie jeszcze nie było! Oświadczył się jej w niesamowity sposób Źródło: screen YouTube / @Wesel się z nami

Uwagę ludzi robiących zakupy w Kauflandzie pochłonął Ireneusz Szostak. Mężczyzna oświadczył się swojej ukochanej w bardzo nietypowy sposób!

Ireneusz Szostak opublikował w internecie nagranie ze swoich zaręczyn. Mężczyzna podszedł do biura obsługi klienta i informacji i zaczął przemawiać na cały sklep. Jego głos rozbrzmiewał w całym supermarkecie. - Chciałbym wyznać mojej kobiecie miłość. Justynko, kocham Cię, Irek mówi. Czy można by Cię prosić do informacji? Kocham Cię najbardziej na świecie, chciałbym, żeby dowiedzieli się o tym wszyscy ludzie, nie tylko ty - powiedział mężczyzna. ZOBACZ TAKŻE: Skandal w hitowym programie TVP. Główny bohater został ośmieszony przed milionami

Oświadczył się w Kauflandzie. Internauci komentują

Kiedy Justyna podeszła do informacji, Ireneusz uklęknął przed nią i zapytał, czy zostanie jego żoną. Wideo, które opublikował w sieci cieszy się niezwykłą popularnością. Część internautów jest zachwycona, część naśmiewa się z mężczyzny. - Marzę o takich oświadczynach w Biedrące albo Tesco, piękne - napisała Catherina. ZOBACZ TAKŻE: Mężczyzna oświadczył się drugiemu w kościele podczas mszy - serio, w kauflandzie? - zapytała Ala. - Nieoficalnie mogę powiedzieć że trwają negocjacje z Patrykiem Vegą który zamierza napisać scenariusz do komedii romantycznej opartej na tej niesamowitej historii. W sumie nie musi nic pisać - życie pisze najpiekniejsze scenariusze jak widać - napisał Robert. - Mógł się oświadczyć w Biedronce i zamiast pierścionka dać Świeżaka... - skomentowała internautka.
A co na to Justyna? Sprawdźcie w nagraniu!
ZOBACZ TAKŻE: Niespotykana sytuacja w czasie spotkania z papieżem. Nawet on był zaskoczony (video) Następny artykuł