Tego Urbański nigdy nie robił. Właśnie pokazał...

Tego Urbański nigdy nie robił. Właśnie pokazał...

Prowadzący "Milionerów" po raz kolejny nas zaskoczył. Po wyjściu na jaw jego tatuażu, zakrywanego na potrzeby telewizji, gwiazdor pochwalił się czymś więcej. Tego Urbański nigdy nie robił.

Twarz hitowego programu stacji TVN nie lubi chwalić się życiem rodzinnym. Urbański ceni sobie prywatność, ale tym razem zrobił wyjątek. Fani celebryty są zachwyceni, gdyż umieścił fotografię swojej córki w mediach społecznościowych. ZOBACZ TAKŻE: Urbański nie wytrzymał. To pytanie w „Milionerach” rozłożyło go na łopatki (foto)

Tego Urbański nigdy nie robił

Jeśli zdjęcia najbliższej rodziny Urbańskiego trafiały do sieci, to tylko z powodu działalności paparazzich. Teraz są na Instagramie i to z jego własnej inicjatywy. Prowadzący wrzucił zdjęcia swojej córki Krystyny, gdyż obchodziła urodziny. ZOBACZ TAKŻE: Twórcy Milionerów robią wszystko, by to ukryć. Hubert Urbański ma… Hubert Urbański fot. Instagram/huberturbanski_official źródło: plotek.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News