W miniony weekend w Roszkowie miał miejsce festiwal Disco Stars. Pojawili się na nim najbardziej znani przedstawiciele muzyki disco polo z całej Polski oraz wielu ich fanów. Nic nie zapowiadało jednak bardzo zaskakującej niespodzianki – po swoim występie członkowie jednego z zespołów… od razu zostali aresztowani.

Obok Zenka Martyniuka, czy zespołu Boys, w Roszkowie wystąpiła grupa WML Dance. Troje mężczyzn, którzy wspólnie wystąpili na scenie festiwalu Disco Stars, od razu po zakończonym koncercie zostali aresztowani. Poinformowali o tym na Facebooku, czym wywołali prawdziwą aferę w swoim środowisku.

„Zespół WML Dance po udanym koncercie na Disco Stars Festiwal Roszków trafił do więzienia… Co było powodem i na jak długo zostaną osadzeni członkowie zespołu jeszcze nie wiadomo, ale postępowania śledcze trwają. Wszystkie informacje dotyczące tej sprawy będziemy publikować na bieżąco” – przeczytać można w oficjalnym komunikacie. Na razie nigdzie nie pojawiły się informacje dotyczące powodu zatrzymania oraz potencjalnych kar dla muzyków. Dla środowiska disco polo było to jednak niemałe zaskoczenie. Wielu internautów głowi się nad tym, co złego zrobili muzycy oraz im współczuje. Inni jednak, dostrzegając absurd sytuacji, nie mogą uwierzyć w prawdziwość ów doniesień.

...

Zobacz również

Fot. Facebook