Jeśli pamiętacie zawsze uśmiechniętą, łagodną i sympatyczną babcię Józię z Plebanii to możecie o niej już zapomnieć. Przemieniła się ona teraz w zatwardziałą „bojowniczkę” Prawa i Sprawiedliwości.

Mimo że aktorka Katarzyna Łaniewska od dawna nie ukrywa swoich przekonań światopoglądowych, to dopiero teraz wyszedł z niej prawdziwy polityczny demon. Nie ma ona nawet oporów, by bezpardonowo wyzywać przeciwników obecnej władzy.

Totalna opozycja nie ma żadnych argumentów, to tylko słowa, słowa, słowa. Myślę, że to ostatni ruch rozdeptanego robaka, który jeszcze rusza czułkami. To śmieszne, że opierają swoje antidotum na kłamstwie. Wybrany przez naród poseł powinien mieć możliwość zagłosować, kto ma być sędzią – broni posłów Prawa i Sprawiedliwości Katarzyna Łaniewska.

Zdaniem aktorki politycy opozycji nadal nie mogą przeboleć tego, że to nie oni są u władzy. Twierdzi, że ich zapędy do obalenia rządu powinny zostać zduszone w zarodku.

Niech starają się ją zdobyć, ale w sposób zupełnie inny, niech pomagają, żeby w Polsce było lepiej. A oni cały czas przeszkadzają i donoszą na Polskę – żali się serialowa babcia Józia.

źródło: gazeta.pl

Zobacz również