Wielka niespodzianka w finale MasterChef. Najpopularniejszy program kulinarny w Polsce właśnie zakończył szóstą edycję. Olbrzymie emocje towarzyszyły wyłonieniu mistrza.

Szóstą edycję programu wygrał Mateusz Zielonka – surfer, snowboardzista z Wrocławia. 30-latek słynął z kolei uporem w swoich pomysłach. Uważany za najprzystojniejszego uczestnika w historii programu.

ZOBACZ TAKŻE: Skandal w Masterchef przed finałem! Doszło do… LINCZU 

Drugie miejsce zajął Mateusz Güncel. Dwudziestoletni absolwent technikum gastronomicznego w Tarnowskich Górach. Mieszka w Bytomiu. Zasłynął „artystycznym nieładem” swoich dań.

MasterChef

Program MasterChef przyciąga przez ekrany telewizorów miliony widzów. Program kulinarny typu talent-show był nadawany do tej pory w aż 35 krajach, w Polsce pierwsza edycja rozpoczęła się w 2012 roku. Jurorami polskiej edycji są Magdalena Gessler, Michel Moran oraz Anna Starmach. Od lutego 2016 na antenie TVN możemy oglądac również MasterChefJunior, edycja przeznaczona dla dzieci w wieku 8 do 13 lat.

Poprzednią edycję programu wygrała wygrała Magda Nowaczewska, werdykt ten wywołała bardzo dużo kontrowersji. Nie wszyscy widzowie byli zadowoleni z werdyktu. W sieci pojawiało się wiele komentarzy zawierających wyraźną dezaprobatę wobec wyniku.

Na brak sympatii widzów nie może za to narzekać najpopularniejszy z jurorów programu – Michel Moran. Jego zabawny język polski ( Michel Moran jest z pochodzenia francuzem) zjednał mu sympatię polskich telewidzów.

Źródło: TVN

...

Zobacz również

Nie zgadniesz, skąd pochodzi rodzina Trumpa! 10 zaskakujących faktów z jego życia

Pamiętacie pierwszego "Big Brothera"? Tak zmienili się uczestnicy programu [ZDJĘCIA]