Trend body positive dotarł do polskiej telewizji i od razu zwrócił na siebie uwagę. Wszystko przez to, że będzie promowany m.in. przez nagą sesję modelek plus-size. Mowa oczywiście o jednym z nowych programów, jaki pojawi się w polskiej telewizji.

6 września w Polsacie startuje program Supermodelka Plus Size. Jednym z zadań, jakie postawiono przed pełnymi krągłości paniami, była rozbierana sesja zdjęciowa. Postanowiono wykorzystać kilka zdjęć z niej, by zareklamować program. Nie można powiedzieć, że nie udało się osiągnąć oczekiwanego efektu.

– To produkcja, która ma szansę zmienić stereotypy i przekonać, że prawdziwe piękno nie zależy od rozmiaru. Twórcy programu poszukują oryginalnych twarzy i sylwetek pełnych wdzięku, stylu i krągłości – mówią o programie jego twórcy.

Show ma przekonać Polaków, że wcale nie trzeba być posiadaczką talii osy, by być piękną. Kobiety chcące wziąć udział w programie miały postawione dwa warunki – rozmiar 42 i wzrost minimum 170 cm. Występy pań o pełniejszych kształtach będzie oceniało jury programu, w którym zasiądą: Ewa Minge, Ewa Zakrzewska, Emil Biliński, Rafał Maślak.

źródło: youtube.com/Polsat
źródło: youtube.com/Polsat
źródło: youtube.com/Polsat
źródło: youtube.com/Polsat

źródło: facebook.com

Te zdjęcia Małgorzaty Rozenek zelektryzowały internautów!

Zobacz również