Ceniona polska pisarka zabrała głos w sprawach polityki i wręcz eksplodowała. Jej kontrowersyjna wypowiedź wzbudziła ogromne emocje. Artystka nie zostawiła na Dudzie ani jednej suchej nitki.

Manuela Gretkowska, bo to o tej pisarce mowa, od lat znana jest jako kobieta zaangażowana w politykę zdecydowanie z lewej strony. Założycielka Partii Kobiet od lat też znana jest jako przeciwniczka PiS i prawicowych ideologii. W 2006 roku rozpętał się skandal wokół jej nieprzychylnego braciom Kaczyńskim felietonu, który pojawił się w miesięczniku „Sukces”. Wówczas wszystkie felietony dosłownie wycięto przed trafieniem pism na rynek.

Gretkowska właśnie udowodniła, że dalej pała nienawiścią do PiS i wszystkich jej sojuszników. Na Facebooku zamieściła ostry komentarz na temat sobotniej pikiety Solidarności w Warszawie. Już pierwsze słowa odnoszące się do Piotra Dudy porażają. Pisarka nazywa go „hujem bez cycków”, mówi, że Duda „nie ma mózgu”, a „zamiast cycków ma otłuszczone cyckory”. Zachowujemy oryginalną pisownię.

– Dlaczego wczoraj jakiś huj bez cycków wypowiadał się znowu za kobiety? Nie masz nawet mózgu, wrzeszcząc, że przywilejem Polek jest nędzna, wcześniejsza emerytura. W przeciwieństwie do Europejek kochamy zarabiać mniej od mężczyzn. Żyć na garnuszku dzieci i zajmować się wnukami, gdy stare dziady takie jak on, opływające dostatkiem leżą zawinięte w gazetę przed telewizorem. Spieprzaj Dziadu – że zacytuję klasyka – Zamiast cycków, masz otłuszczone dobrobytem cyckory – grzmi pisarka.

Gretkowska do wpisu dorzuciła także nietypowy obrazek mający przedstawiać „huja z cyckami”. Komentarz pisarki spotkał się z ogromnym entuzjazmem internautów. Ci udostępnili jej post niemal 850 razy.

źródło: facebook.com/Manuela Gretkowska

źródło: facebook.com

To trzeba zobaczyć! Najlepsze memy z Kaczyńskim w "patriotycznym płaszczu"

...

Zobacz również