Na pierwsze wpisy Donalda Trumpa na portalach społecznościowych dotyczące wizyty w Polsce trzeba było trochę poczekać. Gdy prezydent zaczął pisać o naszym kraju, na pojedynczym poście się jednak nie skończyło. Co zaskakujące, w jednym z nich nawiązał nawet do… polskich hejterów.

– To, czego doświadczyłem wczoraj w Polsce, należało do udanych. Dziękuję wszystkim, także hejterom, za świetne recenzje mojego przemówienia – napisał Donald Trump w jednym ze swoich postów. W innych kilkukrotnie cytował za to słowa, które wygłosił podczas pobytu w Warszawie do polityków oraz obywateli zebranych na placu Krasińskich.

– W imieniu Pierwszej Damy Melanii i swoim dziękuję Polsko – dodał także prezydent w innym wpisie, do którego dołączył wiele zdjęć ze swojej wizyty. Jego naprawdę długie, rozbudowane przemówienie najwyraźniej nie tylko dla Polaków, ale i dla samego Donalda Trumpa, okazało się naprawdę istotnym w kontekście jego polityki współpracy z Europą.

Oprócz prezydenta USA, wspomnieniami z wizyty w Polsce podzieliły się także na portalach społecznościowych jego żona Melania oraz córka Ivanka. Pierwsza z nich udostępniła zdjęcia, na których wraz z dziećmi zwiedza Centrum Nauki Kopernik, a druga pokazała moment składania kwiatów pod pomnikiem Bohaterów Getta.

Fot. Twitter

...

Zobacz również