Tego jeszcze nie było! Gwiazdy Marvela gratulują "Wonder Woman"

Tego jeszcze nie było! Gwiazdy Marvela gratulują "Wonder Woman"


Wonder Woman” okazała się hitem. W przeciągu weekendu zarobiła w kinach na całym świecie imponujące 103 mln $, zbierając przy tym wiele pozytywnych recenzji. W mediach społecznościowych do jej sukcesu ustosunkowali się twórcy i gwiazdy kinowego uniwersum Marvela.

Marvel i DC Comic to dwa wrogie obozy superbohaterów. Fani komiksów od ponad pół wieku podzieleni są na tych, kibicujących Kapitanowi Ameryce i Iron Manowi oraz tych, dla których świętość stanowi Batman wraz z Supermanem. Konkurencję widać też na poziomie kinowych uniwersów. DC Extended Universe nieustannie porównywane zostaje do Marvel Cinematic Universe i cóż... Nie wychodzi na tym najlepiej. Wszystko zmieniło się w chwili premiery „Wonder Woman”.

„Wonder Woman” opowiada o losach księżniczki Amazonek, Diany, która trafia do świata śmiertelników i bierze udział w I Wojnie Światowej.

Postać superbohaterki to jedna z naczelnych ikon amerykańskiej popkultury. Nic zatem dziwnego, że oczekiwania wobec filmu był nad wyraz wysokie. Twórcy podołali zadaniu, czego pogratulowali im nawet twórcy z wrogiego obozu Marvela. Zobaczcie sami, co reżyserzy, producenci i aktorzy MCU napisali w mediach społecznościowych na temat „Wonder Woman”:

Naturalnie, komercyjny sukces z miejsca skazał „Wonder Woman” na kontynuację. Reżyserka, Patty Jenkins, wie nawet, gdzie rozegra się druga odsłona przygód dzielnej Amazonki:

Akcja filmu rozegra się w Stanach Zjednoczonych – uważam to za słuszny wybór. To Wonder Woman! Musi w końcu trafić do Ameryki! Nadszedł już czas!

A co my sądzimy o najnowszej produkcji kinowego uniwersum DC? Sprawdźcie to:

http://pikio.pl/recenzja-wonder-woman/

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News