O tej decyzji polskiego rządu wkrótce będzie głośno na świecie! Na razie Prawo i Sprawiedliwość zaskoczyło całą Europę.

Tego nikt się nie spodziewał. Rząd PiS zdecydował, że Straż Graniczna obecna na granicy polsko-niemieckiej zostanie uzbrojona w najgroźniejszą broń. Niszczycielskie granatniki – bo to właśnie w tą broń zostaną wyposażeni funkcjonariusze – podarował polskiej służbie mundurowej resort Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Ma odpowiedzieć w agresywny i stanowczy sposób w razie jakiegokolwiek naruszenia pokoju i działań zbrojnych ze strony nieprzyjaciela.

Europa zaniemówiła

Politycy rządzący w zachodniej Europie wyrażają duży niepokój całą sytuacją.

Nielegalni imigranci w coraz większych ilościach przekraczają granice Republiki Federalnej Niemiec. Rząd PiS zdecydowanie chce przeciwdziałać podobnym scenariuszom na terenie Polski. W związku z tym chce zlikwidować szlak migracyjny wiodący przez nasze państwo. Pomóc mają w tym uzbrojone po zęby oddziały Straży Granicznej.

Agnieszka Golias, rzecznik prasowy Komendy Głównej SG, potwierdza doniesienia medialne o granatnikach, które trafiły do oddziałów znajdujących się na zachodniej granicy. Ich powód to “konieczność podniesienia skuteczności działań mających na celu ochronę nienaruszalności granicy”.

Kto ma lepszą armię: Polska czy Ukraina? PORAŻAJĄCA różnica!

20 oznak, że III wojna światowa właśnie się zaczęła

Źródło: otymsiemowi.pl

...

Zobacz również