Narodowcy zaczepili dzieci na ulicy. Poszło o tęczę rysowaną na chodniku

Narodowcy zaczepili dzieci na ulicy. Poszło o tęczę rysowaną na chodniku Źródło: Twitter

Tęcza stała się symbolem środowisk LGBT, co nie spodobało się narodowcom. Stwierdzili, że chcą pozbyć się tego znaku z życia publicznego, by nie sugerował poglądów, z którymi się nie zgadzają. Czyny, których dopuścili się wobec dzieci, są jednak szczególnie zaskakujące.

Tęcza od dłuższego czasu wywołuje kontrowersje jako symbol środowiska LGBT. Zwolennicy prawicy nie potrafią pogodzić się z przywłaszczeniem jej jako znaku kojarzącego się z homoseksualizmem, w związku z czym często słyszymy o zdecydowanym przeciwnikach używania kolorowego znaku w celach identyfikacji z odmiennością seksualną. Niektórzy w tej walce decydują się jednak na wyjątkowo ostre kroki.

Narodowcy postanowili dopuścić się nietypowego, a dla niektórych wręcz oburzającego czynu, by nie pozwolić na pojawienie się kontrowersyjnego symbolu w jednym z polskich miast. Zadziałali szybko i stanowczo, zaskakując społeczeństwo. Nikt nie spodziewał się tak zdecydowanych działań wobec niewinnych dzieci, które nie miały szans, na zrozumienie całej sytuacji. 

Tęcza stała się symbolem LGBT

W Polsce wiele symboli wywołuje skrajne emocje obywateli, jednak mało który dzieli ich tak, jak tęcza. Jedni twierdzą, że to piękny znak tolerancji i otwartości na drugiego człowieka, dla innych jest to z kolei przykre odzwierciedlenie zmian w społeczeństwie, które pojawiły się w ostatnich latach. Mało który znak w taki sposób polaryzuje ludzi w naszym kraju.

Pewni mężczyźni identyfikujący się z myśleniem prawicowym nie mogli pozwolić na to, by 3-letnie dziecko namalowało kredą na chodniku jednego z polskich miast tęczę. Zdecydowali się więc interweniować i zniszczyć pracę malucha, polewając ją wodą. Nie robili sobie nic z tego, że nagrywali ich przechodzący obok ludzie, którzy nie mogli uwierzyć w tak zadziwiające i bezwzględne zachowanie wobec małego dziecka. Mężczyźni nie słuchali żadnych protestów.

Tęcza wciąż dzieli nasze społeczeństwo

- Myślę, że spośród tych rozwrzeszczanych niedorostków będą się rekrutować nieudacznicy życiowi zalegający z podatkami dla tej Ojczyzny, o której wrzeszczą. Część otrzeźwieje pod pantoflami mądrzejszych dziewczyn. Reszta pójdzie na życiowy złom - twierdzi Waldemar Kuczyński, polski publicysta, który jest oburzony całą sprawą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sprawę skomentował nawet lider partii Wiosna, która znana jest ze wspierania środowisk LGBT. 

- Jest wszystko: wujek Adolf, homopropaganda, pedofilia w kościele jako manipulacja mediów. A w tle - klasyczna betonoza. Polski kandydat do Oscara - komentuje Robert Biedroń, któremu bardzo nie spodobało się zachowanie mężczyzn. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dwa dni temu Górniak w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Aż niemożliwe, że wczoraj w Opolu wyglądała jak milion dolarów
  2. Po tej wypowiedzi Dudy zatkało nas totalnie. "Najłatwiej jest powiedzieć, że coś jest za drogie"
  3. Mieszkańcy Mrowin o mordercy 10-letniej Kristiny i koszmarze, jaki zgotował jej przed śmiercią. Porażające słowa
  4. Tak bawił się Wiśniewski, gdy był bogatą gwiazdą. Dziś już może tylko pomarzyć? (FOTO)

Źródło: Polityczek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News