Te zdjęcia wstrząsnęły społeczeństwem i politycznym światem. Córka lidera partii wystąpiła w erotycznej sesji sado-maso. Swoimi nagimi zdjęciami dzieli się na portalach społecznościowych.

Polityk nie ma lekko i musi grubo tłumaczyć się ze skandalicznych i kontrowersyjnych poczynań swojej córki. Dziewczyna, która otwarcie przyznaje, że brzydzi się jakąkolwiek pracą, wrzuca do sieci swoje nagie fotki i oferuje swoje ciało za pieniądze.

ZOBACZ TAKŻE: Co za ironia losu! NIGDY nie zgadniesz kim została córka Szyszki

Córka znanego polityka uprawia seks za pieniądze

Vítězslav Novák to jeden z najbardziej znanych czeskich polityków i lider partii SPD. To zdecydowanie nie jest jego czas, najpierw załamał się po przegranej w wyborach do Izby Deputowanych, teraz musi zmierzyć się z kryzysem wizerunkowym wywołanym śmiałymi poczynaniami jego córki.

Michaela ma 22-lata i choć chwali się drogimi ubraniami i gadżetami, to nigdy nie pracowała. Według medialnych doniesień 22-latka zarabia na to wszystko swoim ciałem, uprawiając seks z nieznajomymi za pieniądze.

Córka lidera partii w erotycznej sesji sado-maso

Teraz Michaela, która chwali się swoim beztroskim trybem życia, wywołała kolejną potężną burzę, wrzucając do sieci swoje zdjęcia z erotycznej sado-masochistycznej sesji. Jej ojciec pozostaje bezradny, nie wie już, co ma zrobić z córką.

– Wszyscy oczekują ode mnie, że publicznie potępię swoją córkę, ale nie mogę nic z tym zrobić. Zawsze starałem się zaszczepić w niej zasadę, że bez pracy nie ma kołaczy oraz dobrze jej doradzać. Ma swój rozum – skomentował Novák w rozmowie z dziennikarzami.

FOT. FACEBOOK
FOT. FACEBOOK
FOT. FACEBOOK
FOT. FACEBOOK

Źródło: Fakt24.pl

ZOBACZ TAKŻE: Przepiękna córka Morawieckiego „wygląda jak Anioł”. Zniewalająca uroda

Największe seksskandale w polityce [ZOBACZ!]


Oto najseksowniejsze kobiety świata! [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również