Jarosław Kaczyński po raz kolejny dał płomienne wystąpienie na miesięcznicy smoleńskiej, które wzbudziło gromkie brawa wszystkich zebranych sympatyków PiS. Kaczyński powiedział coś, co zamurowało Europę i przeciwników władzy. Lider partii rządzącej nie szczędził ostrych słów.

Po tych słowach Kaczyńskiego nastały wiwaty jego zwolenników i okrzyki sprzeciwu jego wrogów. Bez wątpienia, te wypowiedzi będą szeroko komentowane w przyszłym tygodniu i przedostaną się do mediów zagranicznych, gdzie odbiją się szerokim echem.

Dziś jesteśmy przeświadczeni, że to już tylko kilka miesięcy. Za kilka miesięcy staną pomniki i będzie raport komisji smoleńskiej. Nasza misja i jej cel główny, który jest jej sensem, zostanie osiągnięty. Marsze się skończą, ale misja będzie trwała. Dlatego, że w naszym życiu pojawiło się wiele zła. Coraz bardziej bezkarnego, zapalczywego, bezczelnego. Naszym zadaniem jest przywrócenie normalności, przyzwoitości życia. To będzie nasze kolejne zadanie. Nasi przeciwnicy, nasi, nie lubię tego słowa, ale muszę je powiedzieć, nasi wrogowie. Chcą degradacji Polski, degradacji narodu, to jest ich cel, a my nie możemy pozwolić, by go zrealizowali – mówił głośno Kaczyński.

ZOBACZ TAKŻE: Niemiecki dziennik zdradza sekret z dzieciństwa Kaczyńskiego. To go zmieniło na zawsze

Przemilczenia na miesięcznicy

Co ciekawe, obyło się bez słów dotyczących zmiany na stanowisku premiera. Jarosław Kaczyński nie wypowiedział się na temat wyboru Mateusza Morawieckiego na stanowisko premiera. Nie obyło się jednak bez kontrowersji, gdyż Morawiecki, choć obecny na miesięcznicy, nie był dopuszczony do prezesa PiS, który otoczył się najwierniejszymi politykami. Fakt, że Kaczyński nie wspomniał ani słowem o rekonstrukcji rządu, zdziwiło zebranych.

ZOBACZ TAKŻE: Były wspólnik ujawnia, dlaczego Kaczyński naprawdę nie został premierem

źródło: niezalezna.pl

Internauci komentują zmianę premiera. Jest ostro! [MEMY]


Jakie wykształcenie ma Morawiecki? Imponujące! Oto 10 interesujących faktów na jego temat

...

Zobacz również