Dziś przedstawiliśmy już bezpośrednie porównanie cen tych samych produktów w Polsce i Niemczech. Internauci postanowili więc dokonać podobnego zestawienia, które tym razem dotyczyło jednak naszego kraju oraz Wielkiej Brytanii. Zdecydowanie może być ono jeszcze bardziej zaskakujące. 

Porównanie cen bielizny w sieci Lidl dokonane na podstawie ofert sklepów w Polsce oraz Wielkiej Brytanii zdaje się być prawdziwym szokiem dla klientów sieci. Niestety jesteśmy bowiem zmuszeni wydać dużo więcej niż obywatele Wysp.

3 pary męskich bokserek, czy też 5 par zwykłych majtek kosztują w naszym kraju 19,99 zł. W Wielkiej Brytanii trzeba za nie zapłacić ok. 8,5 zł. Chociaż cena zwykłej spódnicy w Lidlach na terenie Polski wynosi także ok. 20 zł, na Wyspach jest to w przybliżeniu 6 zł, a więc ponad trzykrotnie mniej niż w Polsce.

Chociaż przedstawiciele sieci starają się tłumaczyć konsumentom różnice, oni wciąż uważają je za niesprawiedliwe. Są one bowiem zdecydowanie widoczne, co nie koresponduje przecież ze średnimi płac w obu krajach.

...

Zobacz również

Fot. wykop.pl/djkynek

Jedzenie tych rzeczy jest NAJGROŹNIEJSZE!