Te obrazki zniszczą bohaterów twojego dzieciństwa (zdjęcia)

Te obrazki zniszczą bohaterów twojego dzieciństwa (zdjęcia)

Dzieciństwo, do którego tak często i chętnie wracamy, ma swoich nieśmiertelnych bohaterów. Postacie z kreskówek Disneya, Looney Tunes czy serialów takich jak Simpsonowie zapadają nam w pamięć na całe życie. Na wojnę z ich łagodnym i wesołym usposobieniem postanowił pójść Dan Luvisi.

Artysta dzięki grafice komputerowej stworzył serię przerażających obrazków, które całkowicie wypaczają to, czym byli dla nas bohaterowie młodości. "Popped Culture", bo tak nazywa się seria grafik, na celownik wzięła postaci ulubionych kreskówek, seriali i gier wideo.

Luvisi całkowicie przekształcił takich bohaterów jak Myszka Miki, Kaczor Donald, czy Homer Simpson. To już nie są charyzmatyczni i zabawni bohaterowie. Artysta zmienił ich w dewiantów i potwory, które są w stanie zamordować w mgnieniu oka. Każda postać stała się swoim przeciwieństwem.

źródło: bloody-disgusting.com źródło: bloody-disgusting.com źródło: bloody-disgusting.com źródło: bloody-disgusting.com źródło: bloody-disgusting.com źródło: bloody-disgusting.com źródło: bloody-disgusting.com źródło: bloody-disgusting.com źródło: bloody-disgusting.com źródło: bloody-disgusting.com źródło: bloody-disgusting.com źródło: bloody-disgusting.com źródło: bloody-disgusting.com źródło: bloody-disgusting.com źródło: bloody-disgusting.com

pt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News