Wytatuowała sobie ohydnego robaka na ramieniu. Gdy wyprostuje rękę wygląda jeszcze gorzej, jak mogła to sobie zrobić?

Wytatuowała sobie ohydnego robaka na ramieniu. Gdy wyprostuje rękę wygląda jeszcze gorzej, jak mogła to sobie zrobić? Źródło: Caters_News

Tatuaż tej dziewczyny jest wyjątkowy. Chociaż jej podoba się najbardziej na świecie, to wszyscy inni nie mogą tego zrozumieć. Robak, który widnieje na jej ciele, wygląda zupełnie inaczej, gdy ręka zostaje wyprostowana.

Tatuaż zdobiący ciało w ostatnim czasie cieszy się ogromną popularnością. Od kiedy więcej osób zaczęło się tatuować, zniknęło przekonanie, że rysunek taki zdobi ciało tylko tych, którzy przebywali w więzieniu. Stara i nieaktualna już opinia nie martwi posiadaczy tatuaży, którzy chętnie decydują się na wykonanie bolesnego i kosztownego zabiegu.

Tatuaż, który zostanie z nią na całe życie

Dla wielu tatuaż jest spełnieniem największych marzeń i tak właśnie wygląda to w przypadku kobiety, która postanowiła zapłacić za to, by znany tatuator wykonał na jej ciele wyjątkowy wzór. Tatuaż, który do końca życia będzie ozdabiał jej ciało, spotyka się z wielką krytyką ze strony społeczeństwa. 

Niewiele osób jest w stanie zrozumieć, jak kobieta mogła oszpecić się w taki sposób. Tatuaż, który ma na ramieniu, zostanie z nią na całe życie, chyba że zdecyduje się słono zapłacić za bolesny zabieg usunięcia kontrowersyjnego, wielkiego robaka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jej tatuaż przedstawia okropnego robaka

Kobieta spełniła swoje wielkie marzenie i postanowiła wytatuować na ramieniu robaka. Dzieło znanego tatuatora kosztowało ją wiele pieniędzy, a jak twierdzi posiadaczka wyjątkowego tatuażu, był on warty każdej ceny. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż zaraz po ślubie przestał się odzywać do żony. Dopiero po 20 latach przemówił i wyjawił powód milczenia
2. Tragiczne wiadomości z samego rana, nie żyje 18 osób. Do sieci trafiło piorunujące nagranie z wybuchem wulkanu w Nowej Zelandii

Dzieło na jej ręce jest autorstwa Thomas Melo, który wśród ludzi związanych ze światem tatuaży jest znany pod pseudonimem Menace. Autor jest wyjątkowo dumny ze swojej pracy, która zdobi teraz rękę dziewczyny. Sesje, które spędził, pracując nad tatuażem, przyniosły pozytywny rezultat. Tatuaż dziewczyny jest robakiem, tylko jeśli ręka jest zgięta i dwie połowy tworzą całość. Po wyprostowaniu ręki jednak, wszystko się zmienia. Nagle owad rozpościera skrzydła, tak jakby odlatywał. Wielu metamorfoza tatuażu urzeka, zdecydowana większość internautów jest przekonana jednak, że to nie dzieło sztuki, a oszpecenie sobie ręki na całe życie. 

Fot. Facebook

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magda Gessler ostrzega przed jajami tasiemca w popularnym daniu wigilijnym. Lepiej o tym wiedzieć i się przygotować
  2. 500 plus już nie w formie pieniędzy dawanych do ręki. W 2020 szykują się olbrzymie zmiany
  3. Godlewska nie ma litości, nagrała kolejną kolędę. Tym razem jej strój przyćmił nawet umiejętności wokalne
  4. Przez 20 lat zbierał drobniaki, uzbierał ogromną sumę. Wiadomo, co za nie kupił, szczęka opada
  5. Kuba Wojewódzki ujawnił nieznany fakt z życia Anny Przybylskiej. Pokazał, jaka była naprawdę

źródło: Facebook

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News