Jej twarz zniewala. Wielbiciele robią sobie tatuaże z jej wizerunkiem, żeby móc zawsze na nią patrzeć

Jej twarz zniewala. Wielbiciele robią sobie tatuaże z jej wizerunkiem, żeby móc zawsze na nią patrzeć

Tatuaż czyjejś twarzy na ciele to niebanalny wyraz podziwu i przywiązania. Ta kobieta jest tak piękna, że jej fani chcą wszędzie zabierać ją ze sobą. Robi ogromną karierę w mediach społecznościowych. Już niedługo przekroczy milion obserwujących.

Tatuaż czyjejś twarzy na ciele najczęściej dotyczy par, małżeństwa bądź rodziców z dziećmi. Niewielu tatuażystów jest na tyle zdolnych, żeby uchwycić czyjąś podobiznę i jednocześnie nie przekłamać rzeczywistości, ale też nie stworzyć tatuażu, który źle się zestarzeje. Fani tej instagramowej gwiazdy nie mają jednak wątpliwości - jest na tyle piękna, że chcą ją mieć przy sobie na zawsze.

Tatuaż jej twarzy to marzenie tysięcy fanów

Ellie O'Donnell, bo tak nazywa się młoda gwiazda serwisu społecznościowego, obdarzona jest nadzwyczajną urodą. Uzyskała już ogromną liczbę obserwujących na Instagramie. W tej chwili jest to nieco powyżej 930 tysięcy, ale wkrótce liczba ta z pewnością przekroczy milion. 

- Ma wspaniałe kości policzkowe, duże usta i wiele innych zalet, które sprawiają, że z jej wizerunku można stworzyć fantastyczny wzór tatuażu - wypowiedział się jeden z artystów, który zaprojektował wzór na podstawie twarzy Ellie O'Donnell. 

Odpowiedziała mu sama celebrytka. 

- Tatuażysta wysłał mi dzisiaj projekt na podstawie mojego wizerunku, który ma zamiar wykonać dzisiaj na czyjejś skórze. To niesamowite, że już siódma osoba będzie nosiła moją twarz na swoim ciele! - Skomentowała O'Donnell.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na tym ich konwersacja się nie zakończyła. 

- Jak do tej pory każdy z tatuaży, na którym zostałam otagowana, był świetnie zrobiony. Ci tatuażyści są naprawdę bardzo utalentowani. Przy tak specyficznym wzorze trzeba skorzystać z usług prawdziwego profesjonalisty. Nie znałam wcześniej ludzi, którzy postanowili mnie sobie wytatuować, ale niektórych poznałam już po fakcie. Jeden z nich to Australijczyk, który ma już dwa tatuaże mojej twarzy. Jest super miły - dodała Ellie O'Donnell.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska miała wiele mrocznych sekretów. Ostatni z nich doprowadza do łez
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

Jak na gwiazdę Instagrama, kobieta zaskakuje skromnością i zdrowym podejściem do fanów, których przywiązanie przekracza nieraz granice rozsądku. Pozostaje pytanie, czy wiedziała, na co się pisze, w taki sposób upubliczniają swój wizerunek. Pod spodem można znaleźć jej zdjęcia. To, czy jej uroda faktycznie warta jest zrobienia sobie tatuażu, być może jest kwestią indywidualną, ale z pewnością nie można obok Ellie O'Donnell przejść obojętnie. Fani natomiast nie mają co do tego wątpliwości - pod jej zdjęciami znaleźć można dziesiątki komentarzy, w których internauci deklarują, że zdecydowaliby się na wykonanie tatuażu z jej podobizną na swoim ciele. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

“Friends? We’re not gonna be friends”

Post udostępniony przez Ellie O'Donnell (@missellie_o)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszedł z ubogim do baru. Musiała interweniować policja
  2. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. Polacy pokochali go za Harry'ego Pottera. Nie żyje
  4. Tragedia. Legendarny sportowiec ma nowotwór
  5. Żona marzy, by znaleźć mężowi kochankę. Powód wbija w fotel


źródło: instagram

Następny artykuł