Chcieli skorzystać z toalety w schronisku. Ich oczom ukazał się porażający widok, natychmiast złapali za telefon

Chcieli skorzystać z toalety w schronisku. Ich oczom ukazał się porażający widok, natychmiast złapali za telefon Źródło: By Krzysztof Dudzik - praca własna / CC BY-SA 3.0 / https://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Dolina_Gasienicowa,_Murowaniec.jpg

Tatry to teraz jeden z najbardziej obleganych rejonów turystycznych Polski - wakacje i urlopy ku temu sprzyjają. Turyści, którzy wybrali południowe regiony kraju, mogą poczuć się mocno zaskoczeni. W sieci pojawiły się zdjęcia toalety w popularnym schronisku.

Tatry będą mniej oblegane? Tak wynika z komentarzy internautów. Nie są zbytnio zachwyceni zdjęciami z obleganego schroniska - niestety właściciele obiektu musieli zdecydować się na taki krok.

W sieci wybuchła ogromna burza, internauci nie mogą przestać się sprzeczać

Do sieci trafiło zdjęcie, które zostało wykonane przy próbie skorzystania z toalety w jednym z popularnych tatrzańskich schronisk. W Murowańcu na Hali Gąsienicowej zostało wprowadzone rozwiązanie, które zaskakuje każdego turystę. Okazało się, że postawiono bramki niczym w warszawskim metrze. Wejść można tylko po uiszczeniu stosownej opłaty.

- Tymczasem w Murowańcu pojawiły się gwiezdne wrota - portal ten jednak nie przenosi na Kozi Wierch, a jedynie toaleta stała się płatna i pozbawi Was 2 zł - czytamy na facebookowym profilu "Aktualne warunki w górach". Internauci śmieją się z wyglądu mechanizmu, dla innych to pieniądze wyrzucone w błoto: każdy może ominąć bramki przechodząc pod nimi. Do tej pory z toalety można było skorzystać wrzucając 2 zł do specjalnej puszki. Być może nie każdy uczciwie płacił i właściciele schroniska byli zmuszeni postawić "gwiezdne wrota".

Tatry stracą na popularności?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Część ludzi się zniechęci i pójdzie w krzaki, część zapłaci, a reszta się schyli i przejdzie pod - ot, polaki-cwaniaki. I tyle pożytku z tego kosmicznego portalu - skwitowała internautka.

- Ja osobiście już tam nie wrócę, póki nie zmienią się prowadzący schronisko. Zmieniono to miejsce na nabijacz kasy i brak poszanowania turysty. Pewnie to tylko doznania niewielu, jednak nie jednostki - napisał zniesmaczony turysta.

- Ja pierniczę. Ale paskudztwo! To już ta skrzyneczka nie wystarczyła? Rozumiem, że nikt nie płacił. Żal było wrzucić 2 zł to teraz będziemy oglądać wrota made in Poland - skomentował inny miłośnik gór.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: 12 województw objętych pomarańczową strefą. TVN ostrzega mieszkańców

2. Pilna akcja poszukiwawcza. Ciężko chora Nikola zniknęła bez śladu

3. Więźniowie nie dali żyć ojcu, który zabił miesięcznego Wiktorka. Porażające, co zrobili w areszcie

Co ciekawe, podobne rozwiązanie jak w Murowańcu wprowadzono już wcześniej w Karkonoszach. W Domu Śląskim barierki przypominają kraty i nie ma nawet mowy, że ktoś je w jakikolwiek sposób ominie. Opłata jest wyższa - 3 zł albo 20 czeskich koron. Na wyobraźnię turystów ma wpływać specjalna kartka, na której podane jest, ile schronisko musi zapłacić za wywóz nieczystości.

Tymczasem w Murowańcu pojawiły się gwiezdne wrota - portal ten jednak nie przenosi na Kozi Wierch, a jedynie toaleta stała się płatna i pozbawi Was 2zł. #aktualneTatry #aktualneHalaGąsienicowa

Opublikowany przez Aktualne warunki w górach Środa, 5 sierpnia 2020

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ministerstwo właśnie zabrało głos. Obostrzenia wracają w Polsce, wiadomo co się stanie z Polakami
  2. Minister Emilewicz ostatecznie ucięła wszelkie nadzieje wielu Polaków. Nie ma odwrotu
  3. Fatalne informacje dla wielu Polaków. W konkretnym przypadku chrzest jest nieważny i musi zostać powtórzony
  4. Chcieli skorzystać z toalety w schronisku. Ich oczom ukazał się porażający widok, natychmiast złapali za telefon
  5. Rossmann rozdaje produkty znanej marki w wyjątkowej ofercie. Sklep czeka oblężenie

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News