Mieszkanie Okupnik kompletnie zdemolowane. Trudno uwierzyć, kto to zrobił

Mieszkanie Okupnik kompletnie zdemolowane. Trudno uwierzyć, kto to zrobił

Tatiana Okupnik od lat pozostaje jedną z najbardziej znanych, charakterystycznych polskich wokalistek. Artystka zaskoczyła jednak fanów, gdy na Instagramie pokazała zdjęcie zdemolowanego pokoju w swym mieszkaniu. Kto miał do tego doprowadzić?

Okupnik jest aktywna na krajowej scenie muzycznej od wielu lat. Obecnie wokalistka skupia się jednak głównie na swej rodzinie oraz realizowaniu się jako matka. Dlatego też jej kariera muzyczna zeszła na dalszy plan.

Tatiana Okupnik pokazała zadziwiającą fotografię

Fanom trudno było więc ukryć zdziwienie, gdy zapoznali się z nowym zdjęciem udostępnionym przez Okupnik na Instagramie. Fotografia przedstawia bowiem zrujnowaną sypialnię - rozbite szkło na dywanie, zniszczoną lampę. Słuchacze niezwykle zmartwili się o piosenkarkę i jej rodzinę. Byli bowiem przekonani, że ktoś włamał się do ich mieszkania, aby coś ukraść.

Kto zdemolował mieszkanie artystki?

Jak się jednak okazało, fani byli w dużym błędzie. Wokalistka sama ujawniła bowiem, kto spowodował ukazane na zdjęciu straty. - Kiedy nie zdążysz na czas wbiec za słodką, prawie dwuletnią, szybką dziewczynką do pokoju... - napisała Okupnik tuż pod fotografią, wskazując winnego w swojej córce. Tatiana Okupnik na Instagramie Fot. Instagram/Tatiana Okupnik Tatiana Okupnik na Instagramie Fot. Instagram/Tatiana Okupnik Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Koszmarne informacje w Dzień Dobry TVN. „Mam raka”
  2. Syn Lecha Wałęsy miał wypadek!
  3. Wstrząsające. Torbicka ujawniła PRAWDZIWE kulisy odejścia z TVP
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News