Tymi tragicznymi wydarzeniami żyła cała Polska. Amelka zmarła w strasznych okolicznościach, widok przeraził policjantów

Tymi tragicznymi wydarzeniami żyła cała Polska. Amelka zmarła w strasznych okolicznościach, widok przeraził policjantów Źródło: Flickr/Piotr Drabik

Tata Amelki wezwał policję, gdy jego partnerka zamknęła się z dzieckiem w domu. Pomimo wielokrotnie nawiązywanego kontaktu przez bliskich, nie chciała z nikim rozmawiać. Gdy policja wkroczyła do mieszkania, zobaczyła coś strasznego.

Tata Amelki niepokoił się, gdy jego partnerka coraz bardziej się izolowała. Wydarzenia, jakie miały miejsce w tej rodzinie stały się przyczyną przerażających dyskusji wśród okolicznych mieszkańców. Nikt nie mógł się spodziewać takiego obrotu sprawy. Gdy bowiem w sprawę została zaangażowana policja, cała straszna prawda wyszła na jaw.

Do zdarzenia doszło w Krośnie na Podkarpaciu. Cały kraj obiegła informacja o przerażającym znalezisku w jednym z mieszkań, które to wstrząsnęło nawet funkcjonariuszami. Gdy bowiem policja, postanowiła podjąć się interwencji, poprzez wejście siła do mieszkania, w którym zamknęła się młoda kobieta, odkryli samotną matkę, która przebywała w jednym domu z gnijącymi zwłokami swojego dziecka.

Tata Amelki wezwał policję. To co zastali w mieszkaniu przeraziło ich

Sprawa natychmiast została skierowana do prokuratury, która wszczęła śledztwo. Prokuratura Rejonowa w Krośnie zajmowała się tą sprawą przez okrągły rok, jednak pomimo dość wielu poszlak nie udało się ostatecznie ustalić, w jaki sposób zmarła dziewczynka. Podejrzenia są skierowana w głównej mierze na matkę Amelki, 25-letnią Natalię W., która przez wiele dni nie wychodziła z mieszkania, a dziecko zmarło będąc pod jej opieką. Zdaniem wielu, jest bardzo prawdopodobne, że to ona je zabiła.

Tata Amelki nie mieszkał z rodziną. Rozstał się z partnerką, której został powierzony obowiązek opieki nad 13-miesięczną córeczką. Gdy pewnego dnia jego partnerka nie otworzyła mu drzwi, zaczął się niepokoić. Natalia od dawna nie wychodziła z domu, a jej rodzice podejrzewali, że wpadła w depresję poporodową.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna postanowił wezwać policję, która jednak zdecydowała się na interwencję dopiero po kilkunastu dniach. Wtedy to, gdy weszli do mieszkania zobaczyli matkę dziecka w opłakanym stanie fizycznym i psychicznym. Razem z nią w domu przebywały zwłoki małej Amelki, które zaczynały już gnić.

Sekcja zwłok nie wykazała przyczyny śmierci. Nie można jednoznacznie wskazać, dlaczego dziewczynka zmarła. Jej matka została skierowana na badania poczytalności, jednak do tej pory nie jest znana opinia biegłych.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Beata Tyszkiewicz zdobyła się na szokujące wyznanie. „Chcę ładnie wyglądać w trumnie”
  2. Nie żyje znana prezenterka. Policja oskarża jej męża
  3. Kinga Rusin bez stanika szaleje na Dzikim Zachodzie. Zdjęcia w sieci
  4. Sablewska w kosmicznie drogich majtkach wyznaje miłość pośladkami. Oniemiejecie (FOTO)
  5. Żona uwielbianego bohatera "Na Wspólnej" umiera. Błaga już tylko o jedno, zostało jej niewiele czasu
  6. Tragiczny finał awantury w szkole poadstawowej im. Króla Maciusia. Nie żyje uczeń, wstrząsające informacje Polsatu

źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News