Widzicie to? Zrobił zdjęcie córeczce, był przerażony tym co zobaczył

Widzicie to? Zrobił zdjęcie córeczce, był przerażony tym co zobaczył Źródło: youtube.com/Top15

Tata, jak każdy szczęśliwy rodzic, chciał zrobić córce zdjęcie. To, co uchwycił jego obiektyw, przyprawia o ciarki. Fotografia jeży włosy na głowie przez jeden drobny szczegół.

Tata i jego córka wybrali się na jedną ze skalistych plaż Japonii. Cudowne otoczenie zrobiło na nich duże wrażenie, nawet mimo niesprzyjającej pogody. Rodzic postanowił uwiecznić te szczęśliwe chwile spędzone z ukochanym dzieckiem, robiąc jej zdjęcie na malowniczym tle. Nie spodziewał się, że uchwyci coś tak niezwykłego.

Tata robił zwyczajne zdjęcie. Okazało się, że uchwycił obiektywem coś okropnego

Spacer rodzica i jego małej córki po plaży zachęcał do zrobienia kilku pamiątkowych zdjęć. Mieli farta, bowiem okolica była zupełnie pusta więc żadna osoba nie zepsułaby im idealnego ujęcia. Tata postanowił skorzystać z tej okazji i poprosił córkę, aby ustawiła się plecami do wody, aby było widać jak największy fragment plaży usianej kamieniami.

Zrobił pierwsze zdjęcie, które na pozór wydawało się zupełnie zwyczajne: szczęśliwa kilkulatka z rozwianymi włosami i cudowny krajobraz w tle. Coś jednak przykuło jego uwagę, a konkretnie coś między nogami jego córki. Kiedy przyjrzał się bliżej, był przerażony.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fotografia zawiera przerażający szczegół. Mężczyzna był wstrząśnięty

Po dokładnej analizie zdjęcia w dużym powiększeniu okazało się, że za nogami córki widać stopy dorosłego mężczyzny. To bardzo dziwne, bo nie widać dalszej części nóg ani ciała tajemniczej osoby. Co więcej, tata twierdzi, że był z dzieckiem zupełnie sam.

Szybko postanowił zrobić jeszcze kilka zdjęć w tym samym miejscu. Liczył, że być może ma do czynienia z nietypową grą świateł lub interesującym uformowaniem terenu. Na kolejnych ujęciach jednak nie było widać nic podobnego do ludzkich stóp w czarnych butach. Szybko stało się dla niego jasne, że musiał uchwycić prawdziwego ducha.

Mężczyzna postanowił pokazać przerażającą fotografię w mediach społecznościowych, aby spytać internautów, co oni sądzą o tajemniczych stopach. Wielu z nich zgodziło się, że faktycznie wszystko wskazuje na obecność ducha. Wiele osób założyło, że prawdopodobnie należą do osoby, która popełniła samobójstwo na plaży.

Tata dziewczynki wierzy, ze faktycznie udało mu się uwiecznić paranormalny byt. Nie zamierza więcej wybierać się tamta okolicę, ponieważ sądzi, że jest nawiedzona.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Głuchoniemy mężczyzna ma kota. To, jak jego pupil się z nim komunikuje, jest niesamowite! Pospadacie z krzeseł - i wasze koty też!
  2. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Takich warunków NIKT się po niej nie spodziewał. Jej córki wiedzą o tym?
  3. Porażająca wizja Jackowskiego zakłóciła wielkanocny spokój. Wstrząsające słowa o najbliższej przyszłości Polski
  4. Syn Małgorzaty Rozenek w centrum wielkanocnego skandalu. 9-latek powinien poczekać z tym do pełnoletności?
  5. Najtragiczniejsza Wielkanoc w Polsce od lat. Nie żyje 20 osób, wielu rannych
  6. Piekło na wielkanocnej libacji. 38-latek nie żyje, goście trzeźwieją

Źródło: youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News