Ojciec zastrzelił w domu własną córkę. Doszło do tragicznej pomyłki

Ojciec zastrzelił w domu własną córkę. Doszło do tragicznej pomyłki

Tata omyłkowo zabił ukochaną córkę. Gdy zauważył ją w pokoju wyciągnął broń i oddał strzał, który spowodował śmierć dziewczyny na miejscu. Szczegóły zabójstwa są wstrząsające.

Tata przez przypadek postrzelił córkę, która późno wróciła do domu. Gdy zauważył ją w swoim mieszkaniu mężczyzna wybiegł jej "na przywitanie". Z miejsca oddał w jej kierunku śmiertelne strzały, po których dziewczyna osunęła się na ziemię.

Tata zabił córkę we własnym domu. Zrobił to przez pomyłkę?

Jak donosi Polsat News pewien mężczyzna mieszkający w Stanach Zjednoczonych postrzelił córkę, która późno w nocy przyjechała do domu w Greenville (Dakota Południowa). Nie wiadomo, dlaczego ojciec posłał kulę w stronę swojej córki.

Najprawdopodobniej słysząc hałasy w salonie w środku nocy (była godzina około 1:15) przestraszył się. Myślał, że po jego prywatnym terenie grasuje złodziej, który planuje ograbić go z dobytku. Gdy tylko udał się w stronę źródła dźwięku i zauważył w swoim domu człowieka, bez namysłu oddał w stronę celu strzały.

Okazało się, że fatalnie się pomylił, bowiem w nocy do domu wróciła jego córka, która prawdopodobnie wcześniej udała się na imprezę. Postrzał zabił ją na miejscu, nie miała szans na przeżycie. Lekarze, którzy później przyjechali na miejsce zdarzenia, nie byli w stanie jej pomóc.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Funkcjonariusze przyjechali na miejsce. Byli wstrząśnięci zeznaniami mężczyzny

Zrozpaczony mężczyzna wytłumaczył policjantom, że pomylił się. Wziął swoją córkę za złodzieja i zwyczajnie chciał obronić się przed kradzieżą. Funkcjonariusze z początku niechętnie, ale po chwili prawdopodobnie tymczasowo przyjęli jego wersję zdarzeń.

W tym momencie sprawa jest badana przez prokuraturę w Stanach Zjednoczonych, która zleciła sekcję zwłok 23-latki. Być może w toku śledztwa mężczyznę sąd uzna za niewinnego morderstwa.

To jednak nie przywróci życia jego córce.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską, co się stało?
  2. Jan Englert ma poważne problemy ze ZDROWIEM?! Beata Ścibakówna walczy o męża
  3. Pilne informacje Polsatu. Policjancji otworzyli wersalkę 24-latka i zmroziło im krew w żyłach
  4. TVN: Dzisiaj w Polsce zacznie się coś dużo gorszego niż burza z piorunami. Zostało kilka godzin
  5. Pokazali, jak wygląda teraz Benedykt XVI. Gdy zobaczycie te zdjęcia, popłaczecie się
  6. Zamiast przysięgi odczytała SMS-y narzeczonego. Ślub zamienił się w głośne rozstanie

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News