Tata ukarał córeczkę w najgorszy możliwy sposób. Przerażające, wszystko się nagrało

Tata ukarał córeczkę w najgorszy możliwy sposób. Przerażające, wszystko się nagrało Źródło: Screenshot z Facebook/Вараш Вечірній

Tata postanowił ukarać swoją córeczkę za złe zachowanie w nadzwyczaj brutalny sposób. Cała sytuacja została zarejestrowana przez kamery, a mężczyźnie grozi niewiarygodnie niski wyrok. Internauci byli przerażeni, gdy zobaczyli nagranie.

Tata, który na jednym z filmów w wyjątkowo okrutny sposób potraktował swoje własne dziecko, został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Dziewczynka po upadku z tak dużej wysokości mogła nawet stracić swoje życie. Internauci nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli. Scena jest wyjątkowo dramatyczna.

Tata, który omal nie zabił własnej córki, bo... była niegrzeczna

Na Ukrainie doszło do tragedii. Scena rozegrała się pod sklepem spożywczym w miejscowości Warasz. Nagle drzwi sklepu zostały otwarte przez rozwścieczonego mężczyznę, który za rękę wytargał z budynku swoją małą, 6-letnią córeczkę. Zebrani na zewnątrz ludzie nie byli przygotowani na to, co zaraz miało się wydarzyć. Mężczyzna energicznym ruchem rzucił przez schody swoje dziecko, które z impetem uderzyło o betonową posadzkę cudem unikając złamań.

Po wszystkim zdezorientowana dziewczynka wstała i poszła w stronę swojego taty, aby... przeprosić go za to, co zrobiła. Ta scena łapie za serce, bowiem dziecko nieświadome tego, co się wydarzyło, siebie obarczyło winą za tragedię, która się wydarzyła. Tymczasem to ojciec zachował się zupełnie niezrozumiale i karygodnie.

Dlaczego tak postąpił? Policji tłumaczył się, że jego córeczka zachowywała się bardzo niegrzecznie, a on nie potrafił zapanować nad jej złym zachowaniem. Postanowił więc ją ukarać, choć nie w taki sposób. Chciał ją tylko wyprowadzić ze sklepu, ale szarpnął ją za mocno, co spowodowało upadek dziecka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie wierzą w to jednak internauci. Sprawą obecnie zajmuje się policja, która zamierza przeprowadzić śledztwo. Jeśli Ukrainiec okaże się być winny - może pójść do więzienia. Grozi mu... jedynie rok pozbawienia wolności. 

Użytkownicy są załamani. Jeśli mężczyzna faktycznie specjalnie zrzucił swoje dziecko ze schodów, z pewnością zasługuje na wyższą karę.

 - Powinien siedzieć minimum 10 lat. To zwyrodnialec - stwierdza zbulwersowany użytkownik pod udostępnionym filmem na Facebooku.

  1. DRAMAT w M jak Miłość! Aktor wyrzucony z obsady za skandaliczne zachowanie
  2. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  3. Śmieszne czy żałosne? Kaczyńska, która nigdy nie musiała pracować o strajku nauczycieli
  4. Prognoza pogody na święta może Was zaskoczyć. Nie mamy dobrych informacji
  5. Tadeusz Rydzyk pogrąża się w programie na żywo. Po tym jego "fani" oprzytomnieją?
  6. Jednym ciosem znokautowała mężczyznę na wizji. Szok w programie Kuby Wojewódzkiego

 

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł