Na grobie jej taty zaczęły dziać się niestworzone rzeczy. Zainstalowała przy nim kamerę, nagranie natychmiast zaniosła służbom

Na grobie jej taty zaczęły dziać się niestworzone rzeczy. Zainstalowała przy nim kamerę, nagranie natychmiast zaniosła służbom Źródło: Wikipedia/Ewkaa

Tata umarł jakiś czas temu, a jego córka nie mogła pogodzić się z tą stratą. Bardzo często przychodziła na jego grób, żeby oddać mu cześć, jednak pewnego razu była świadkiem niestworzonych rzeczy. Natychmiast postanowiła to nagrać, a filmik pokazać policji.

Tata został niedawno pochowany na cmentarzu niedaleko domu. Córka, która nie mogła pogodzić się z odejściem ukochanego ojca, bardzo często chodziła na jego grób. Siedziała i wspominała wszystkie ich wspólne chwile. Zarówno te dobre, jak i gorsze. Podczas wizyt w takim miejscu należy zachować szacunek dla wszystkich zmarłych. Kobieta, która znajdowała się przy nagrobku, zaobserwowała bardzo niestosowne zachowanie. 

Miejsce to może być dla jednych bardzo smutne, a dla drugich radosne. W zależności w jakiej kulturze zostaliśmy wychowani, w różny sposób patrzymy na odejście bliskich osób. W Polsce zmarłych wspominamy zgodnie ze świętem państwowym dwa razy w roku na początku listopada, jednak każdy dzień jest dobry na to, żeby na chwile się zatrzymać i wspomnieć tych, których już z nami nie ma.

Tata odchodzi, a córka montuje kamerę na grobie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta siedząca nad nagrobkiem ukochanego taty zauważyła niepokojące rzeczy. Była przerażona swoim odkryciem i postanowiła zainstalować kamerę, która z ukrycia będzie nagrywać odbywające się na cmentarzu niestworzone rzeczy.

Czego świadkiem była córka? Tego jak z grobu znikają przedmioty. Kobietę oburzyło to, jak w takim miejscu można dopuszczać się przestępstwa. Miejsce takie jak cmentarz nie powinno być narażone na złodziejstwo, a niestety bardzo często zdarza, że z grobów znikają przedmioty.

Cmentarne kradzieże dotyczą nie tylko kwiatów czy zniczy. W Polsce wielokrotnie można było usłyszeć historię o tym jak złote litery były wyciągane z płyt grobowych, aby potem je sprzedać na skupisku metali.

W tej historii córka straciła ważny przedmiot. Nie był on drogi, ale miał bardzo dużą wartość sentymentalną. Była to doniczka, którą podarowała tacie na Dzień Ojca. 

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Już od jutra wzrosną emerytury. Wiadomo, kto i ile na tym zyska, niektórzy będą wściekli

Dzięki nagraniu i policji kobieta odnalazła osoby, które dopuściły się kradzieży. Były to dwie panie po sześćdziesiątce. Szybko okazało się, że notorycznie łamały prawo na cmentarzu i nie był to ich pierwszy wybryk. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Już 9,5 tys. Polaków musi zapłacić MILIONY!
  2. Kryzys w małżeństwie Małgorzaty Kożuchowskiej. Tabloid wylicza jej WSZYSTKICH mężczyzn, nie jest dobrze
  3. Rówieśnicy zobaczyli, jak wygląda jego mama i zgotowali mu piekło. Weszła do jego pokoju i dokonała odkrycia, przez które już zawsze będzie cierpieć
  4. Fryzjer mył mu włosy szamponem, a potem klientowi zrobiło się ciemno przed oczami. 3 dni walczył o życie
  5. Zdjęcia z wesela, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego. Żenująca kompromitacja

źródło: newsner

 

Następny artykuł