Chłopczyk wyszedł na środek i zaczął głosić kazanie. Nagle kościół ryknął śmiechem

Chłopczyk wyszedł na środek i zaczął głosić kazanie. Nagle kościół ryknął śmiechem Źródło: Youtube/Ryan Marlow

Tata, którego zawodem jest głoszenie dobrej nowiny - bycie pastorem, to idealny przykład do naśladowania przez dziecko. Tą historią wzruszyły się miliony internautów.

Tata dla swojego syna zawsze stanowił i będzie stanowić wzór. Szczególnie, gdy rodzic pełni tak ważną i odpowiedzialną funkcję jak bycie pastorem. Dziecięca beztroska i przebojowość potrafi zaskoczyć niejednego.

Nie tylko rodzice wiedzą o tym, że dziecko w kościele nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu. Zaczyna się nudzić, marudzić, płakać... A gdy postanowi się przejść się dla rozruszania, potrafi wejść w najbardziej niedozwolone miejsca. Kompletnym przeciwieństwem znudzonego nabożeństwem dziecka jest chłopiec ze Stanów Zjednoczonych.

Tata naśladowany przez dziecko

W jednym z kościołów w USA, w Karolinie Północnej miała miejsce zaskakująca sytuacja. Ryan Marlow, który jest pastorem jednej z tamtejszych parafii, zauważył niecodzienne zachowanie swojego synka, Leviego. Niespełna 2-letni chłopczyk zwrócił na siebie uwagę wszystkich i to on błyszczał na kazaniu. Levi dobrze umie chodzić, jednak jeszcze nie opanował mówienia. Nie przeszkodziło mu to przekazać swoimi własnymi słowami ważnych dla niego rzeczy.

Na filmiku, który został umieszczony w serwisie YouTube przez tatę Leviego, można zobaczyć, jak w pewnym momencie mszy chłopczyk wchodzi na podwyższenie, patrzy badawczo po zebranych i zaczyna swoje pełne emocji przemówienie. Wzbudził tym zachowaniem śmiech zgromadzonych na nabożeństwie. Robił to jednak z taką pasją i zaangażowaniem, że jego dziecięcy wybryk został uwieczniony na filmie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiele osób po kazaniu podchodziło do pastora Ryana Marlowa i gratulowało tak mądrego i odważnego dziecka. Większość wierzących pokłada głęboką nadzieję, że Levi pójdzie w ślady taty i po dorośnięciu będzie wygłaszał z podobnym zaangażowaniem własne kazania.

Filmik stał się hitem sieci i tylko na samy YouTubie ma prawie 70 tysięcy wyświetleń.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dziennikarka TVP została zamordowana przez własną córkę. Ta zbrodnia wstrząsnęła Polską
  2. Jaka fryzura odmładza po 50? Inspiracje dla dojrzałych kobiet
  3. TVN przekazał porażające alarmy pogodowe wydane przez służby. Nadciąga zagrożenie
  4. Anna Mucha szaleje bez stanika. Długo nie zapomnicie tych widoków (Zdjęcia)
  5. Decyzja młodej matki rozjuszyła księdza. Tuż przed porodem i od razu po zaczął żenujące kazania w kierunku Moniki
  6. Nowa ostro przesadzona stylizacja 14-letniej Roksany właśnie wywołała piekielną burzę

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News