Tuż przed pożarem Notre Dame zrobiono wyjątkowe zdjęcie. Teraz sfotografowanych ludzi szuka cały świat

Tuż przed pożarem Notre Dame zrobiono wyjątkowe zdjęcie. Teraz sfotografowanych ludzi szuka cały świat Źródło: Screenshot z youtube.com/SuperExpress

Tata, który razem z córką bawił się przed katedrą Notre Dame, jest poszukiwany przez internautów. Chcą oni poznać tożsamość mężczyzny, a także uroczego dziecka, które bawiło się z nim na chwilę przed światową tragedią. Niespełna kilka minut później zabytek architektoniczny stanął w ogniu, a ludzie z całego świata obserwowali akcję ratunkową, niemal wstrzymując oddech.

Tata razem z córką bawił się przed katedrą w Notre Dame, która przez wiele godzin później płonęła, a strażacy nie byli w stanie zapanować nad żywiołem. Zdjęcie mężczyzny, który bawił się razem ze swoją małą córeczką obiegło świat. Fotograf chce poznać tożsamość mężczyzny, który jest centralną częścią publikacji. Pomóc chcą mu w tym niezawodni internauci, którzy niejednokrotnie pokazali, na co ich stać.

Tata i jego córka poszukiwani przez internautów. Są bezpośrednimi świadkami tragedii

Pewien fotograf udał się na wycieczkę do Paryża, aby sfotografować zabytki architektoniczne, które w stolicy Francji stanowią prawdziwą gratkę dla entuzjastów tego typu atrakcji.

Oczywiście jego celem była także Notre Dame, która w Europie jest jedną z bardziej rozpoznawalnych i jedną z najczęściej odwiedzanych katedr. Mężczyzna zrobił więc kilka zdjęć, nie będąc świadomym tego, że za chwilę dojdzie do strasznej katastrofy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na fotografiach anonimowy mężczyzna uwiecznił moment, gdy pewien turysta bawi się tuż przed Notre Dame ze swoją córeczką. Oboje szczęśliwi zapozowali do zdjęcia, które teraz jest hitem w Internecie.

Fotograf opublikował na swoim Twitterze zdjęcie, ponieważ chce poznać tożsamość osób znajdujących się w jego centrum. Obecnie jego post zobaczyło niemal 500 tys. osób, a aż 250 tys. "podało dalej". Internauci natychmiast zabrali się do poszukiwań. Póki co nie ma owoców podjętego przez nich przedsięwzięcia, ale wszyscy są dobrej myśli. W końcu nie takie rzeczy udało się zrealizować użytkownikom. Z pewnością więc już niedługo poznamy tożsamość taty i córki.

Fot. Twitter / Brooke Windsor

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przygotujcie chusteczki! Pies podszedł do kocicy i jej kociąt. To, co stało się po chwili, rozłoży was na łopatki!
  2. To była wielka TRAUMA Marty Kaczyńskiej. Tak obrzydliwego żartu się nie spodziewała
  3. Uwielbiany aktor Pierwszej Miłości pokazał żonę. Jej uroda powala na kolana
  4. Iga Lis bez makijażu nie jest już taka ładna? Zdjęcie nieumalowanej córki Rusin w sieci
  5. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  6. Nie żyje uwielbiany bohater "M jak miłość". Fani serialu we łzach

Źródło: Kobieta Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News