Jej tata od tygodni był w śpiączce. Wtedy Kamila wpadła na pomysł, dzięki któremu ten natychmiast się obudził

Jej tata od tygodni był w śpiączce. Wtedy Kamila wpadła na pomysł, dzięki któremu ten natychmiast się obudził Źródło: youtube.com/TVBrodnica PROMEDIA

Tata młodej kobiety z Mazowsza znajdował się od dłuższego czasu w śpiączce. Z tym trudnym stanem ojca, trudno było pogodzić się jego najbliższej rodzinie. Mimo wszystko nie tracili nadziei. Jednak wydawałoby się, że sprawa jest już przegrana. I właśnie wtedy wydarzył się prawdziwy cud.

Tata Kamili Lesińskiej zapadł w śpiączkę. To wydarzenie wstrząsnęło całą rodziną. Lekarze i naukowcy z całego świata spierają się nieustannie o to, czy osoba będąca w stanie śpiączki jest w stanie odbierać bodźce ze świata zewnętrznego, czy potrafi zrozumieć wypowiadane do niej słowa. Dla wielu z nich taki człowiek jest po prostu "warzywem", ciałem które funkcjonuje jedynie dzięki specjalnej aparaturze. Niczym więcej.

Historia pana Arkadiusza pokazuje jednak, że te wszystkie osoby po prostu się mylą. W jego życiu doszło do zdarzenia, które jedni nazwą szczęśliwym zbiegiem okoliczności. Drudzy natomiast nie wahają się mówić o prawdziwym cudzie. Trudno znaleźć odpowiednie słowa, by określić fakt, ze pan Arkadiusz obudził się ze śpiączki dopiero wtedy, gdy córka powiedziała do niego, że urodzi mu wnuka.

Tata obudził się na wieść o wnuku. Wydarzył się cud?

Pan Arkadiusz Lesiński, 48-letni mężczyzna z Siedlec dla wielu był już martwy. Odkąd zapadł w śpiączkę niewiele osób szczerze liczyły na to, że może się z niej wybudzić. Nawet rodzina zaczynała tracić nadzieję. Jednak wtedy jego córka wpadła na pewien pomysł.

- Poszłam do taty, położyłam mu rękę na głowie i powiedziałam, że będzie dziadkiem. Po tych słowach w maszynach medycznych odezwały się sygnały, że tata zaczyna samodzielnie funkcjonować. Po prostu zaczął do nas wracać - powiedziała Kamila, cytowana przez Super Express.

Ta informacja, która dostała się do świadomości mężczyzny sprawiła, że bardzo szybko jego organizm ponownie zaczął funkcjonować prawidłowo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Myśl, że Kamilka urodzi mi wnuka kazała mi żyć. O, proszę, już mogę samodzielnie usiąść. Muszę być rehabilitowany, by stanąć na nogi, bo wylew spowodował paraliż lewej strony ciała. Tyle że nie mam pieniędzy, by dalej się leczyć - powiedział wybudzony ze śpiączki pan Arkadiusz, cytowany przez Super Express.

To zdarzenie jest jawnym dowodem na to, że osoby w śpiączce nie są wcale nieświadome i emocjonalnie funkcjonują jak najbardziej prawidłowo, pomimo tego, że nie mogą tego fizycznie okazać. Pewnym jest, że o tym wydarzeniu mówić się będzie w Siedlcach przez długie lata.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Dzieci Barbary Brylskiej były całym jej światem. Jedyna córka zmarła tragicznie
  2. Aktorka urodziła bliźnięta w wieku 60 lat. Nie dostała nawet zasiłku
  3. To zdjęcie księżnej Diany przeszło do historii. Nikt nie zauważył jednego szczegółu
  4. 22-letnia Anna zmarła podczas stosunku. Porażająca tragedia
  5. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  6. Przygotujcie się. W świąteczny poniedziałek nagle zmieni się pogoda

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News