Za życia był wielką gwiazdą TV. Córka pochowała go w zagrzybiałym garniturze

Za życia był wielką gwiazdą TV. Córka pochowała go w zagrzybiałym garniturze Źródło: flickr/jason_scott/

Jej tata był prawdziwą gwiazdą. Aktor, którego kochały miliony fanek, od wielu lat cieszył się ogromną popularnością i uznaniem. Niestety, niespełna dwa miesiące temu odszedł zupełnie niespodziewanie, pozostawiając bez pożegnania wiele bliskich mu osób. Dopiero teraz jego córka ujawniła jeden fakt dotyczący jego pogrzebu, który z całą pewnością zaskoczy wszystkich.

Tata Sophie Perry był prawdziwą gwiazdą, którego sława nie słabła już od wielu lat. Zyskał niezliczoną ilość prawdziwych przyjaciół, wspierających go w każdego sytuacji, którzy do dziś nie są w stanie pogodzić się z jego nagłym odejściem. Akor był właśnie w trakcie zdjęć do kolejnych odcinków serialu, w którym gra, jednak nie było mu dane dokończyć swojej roli. Jak się okazuje, jego pogrzeb znacznie różnił się od każdego innego, co może nieco szokować. Jego ukochana córka dopiero blisko dwa miesiące od momentu pochówku postanowiła wyjawić kilka szczegółów dotyczących tego smutnego dnia.  

Nie żyje wielka gwiazda

Luke Perry w latach 90. zagościł na ekranach w popularnym serialu "Beverly Hills 90210". W tamtym okresie fanki szalały na punkcie jego wyglądu, który oczarowywał je wszystkie. Po kilku latach serial zdjęto z anteny, jednak to nie sprawiło, że sława i popularność aktora się skończyły. Luke nieustannie rozwijał swoją karierę, która pozwoliła mu wspiąć się naprawdę wysoko. Od 2 lat grał w popularnym serialu młodzieżowym "Riverdale", dzięki któremu ponownie zyskał rozgłos. Niestety 4 marca bieżącego roku aktor zmarł w wyniku rozległego udaru mózgu. To ogromna strata dla świata filmowego. 

Jej tata miał zaskakujący pogrzeb 

W miniony piątek Sophie Perry wyjawiła, jak wyglądał pogrzeb jej taty. Okazuje się, że nie miał on nic wspólnego z tradycyjnym pochówkiem. Kobieta przyznała, że ostatnią wolą jej ojca było, by jego pogrzeb był w pełni ekologiczny i nie miał co do tego nawet najmniejszych wątpliwości. O co dokładnie chodzi?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Amerykańska firma "Recompose" oferuje w pełni ekologiczne i biodegradowalne pogrzeby. Zapewne dla większości będzie to dość dziwne lub też kontrowersyjne, bowiem przy takim pogrzebie z ludzkiego ciała robi się naturalny nawóz. Córka aktora wyznała jednak, że jej ojciec bardzo o tym marzył i nie wyobrażał sobie, by nie spełnić jego ostatniego życzenia. Mężczyzna został pochowany w garniturze z grzybów, a jego ciało w nim zostało bezpośrednio złożone do ziemi, bez użycia trumny. Jak wyznaje kobieta, taki pochówek pozwala na szybszy rozkład ciała zmarłego oraz usuwa wszelkie jego toksyny, a dzięki garniturowi staje się biokompostem. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Wielka tragedia w życiu gwiazdy TVN! Jej półtoraroczny syn walczył z PRZERAŻAJĄCYM rakiem mózgu! Lekarze nie dawali mu żadnych szans na przeżycie
  2. Meghan Markle URODZIŁA! Znamy PŁEĆ dziecka!
  3. TVN przekazał tragiczną wiadomość. Koszmarny wypadek, zginęli wykonując swoją pracę
  4. Mama małej Madzi z Sosnowca pilnie przeniesiona. Jej życiu zagrażało niebezpieczeństwo?
  5. Dramat w przestworzach. Samolot stanął w płomieniach, wszyscy pasażerowie nie żyją

Źródło: FAKT

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News