Paweł szuka dziewczyny. Stawia warunek, przez który każda rezygnuje

Paweł szuka dziewczyny. Stawia warunek, przez który każda rezygnuje Źródło: Pixabay - @StockSnap

Tata to wymarzona rola dla wielu mężczyzn. Prawie każdy chciałby kiedyś sprawdzić się w roli rodzica, jednak nie dla każdego jest to interesujące. Pewien Polak stawia kobietom zupełnie inne warunki.

Tata to słowo, które mobilizuje większość mężczyzn. Niemal każdy liczy na to, że w przyszłości będzie ojcem przynajmniej jednego dziecka i będzie starać się o to, by wychowywanie przebiegało bez najmniejszych problemów. Okazuje się jednak, że nie każdy marzy o tym, by za kilka lub kilkanaście lat zdecydować się na ojcostwo. Niektórzy mają zupełnie inne priorytety, o których informują swoje ukochane.

Pewien mężczyzna stwierdził, że ma zupełnie inne priorytety. Dla niego liczą się inne rzeczy, które sprawią, że będzie czuł się szczęśliwym człowiekiem. Postanowił opowiedzieć o tym w długim wpisie, w którym wyjaśnił motywację swojej decyzji. Zachował się tym samym zupełnie inaczej niż niemal wszyscy mężczyźni. Ludzie gratulują mu nietypowego podejścia do przyszłości.

Tata to nie jest jego wymarzone zajęcie

Paweł do dzisiaj nie może znaleźć sobie dziewczyny. Od dłuższego czasu rodzina nie potrafi zrozumieć, dlaczego ma problemy z ustatkowaniem się, niektórzy podejrzewali nawet, że postanowił on ukryć swoją orientację seksualną przed najbliższymi, by uniknąć rozgłosu. Prawda jest jednak zupełnie inna, co zostało ujawnione w jednym ze wpisów na portalu społecznościowym.

Wytłumaczył w ten sposób, dlaczego nie interesują go związki z większością kobiet. 34-latek wypowiedział się na temat swojego podejścia do życia, które z pewnością jest zupełnie odmienne w porównaniu z innymi ludźmi. Jego poglądy dotyczą bardzo ważnej sprawy, jaką jest podejście do przyszłości. Nie każdy myśli w ten sam sposób, co 34-letni Paweł.

Stwierdził on, że tata to nie jest jego wymarzone zajęcie na najbliższe lata. Jednoznacznie ogłosił, że nie ma zamiaru zakładać rodziny, bo zdecydowanie nie jest to czymś, co wpłynęłoby pozytywnie na jego szczęście.

Tata to nie zajęcie dla niego

- Jestem na 100% pewien, że nie sprawdziłbym się w roli ojca. Nie chodzi o to, że jestem bezpłodny. Z moją płodnością wszystko w porządku i gdybym tylko chciał, mógłbym od razu założyć rodzinę. Ale dla mnie ideałem szczęśliwej rodziny jest 2+0, a nie 2+1, czy 2+2. Zresztą mam wrażenie, że większość Polaków chce mieć dzieci ze względu na 500+. Mnie taka kasa nie jest potrzebna, bo dobrze zarabiam. Natomiast spokój psychiczny i brak odpowiedzialności za potomstwo są dla mnie bezcenne - mówi mężczyzna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD QUIZEM

- Facet, który w ogóle nie chce mieć dzieci to rzadkość, dlatego tak trudno znaleźć mi kobietę na całe życie. Byłem już w kilku poważniejszych związkach i na początku partnerki twierdziły, że oczywiście nie przeszkadza im to, że nie chcę potomstwa, ale z czasem zaczynały mnie przekonywać do zmiany zdania. Prędzej czy później odzywał się w nich instynkt macierzyński i zaczynały się kłótnie - dodaje Paweł.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarna gwiazda TVP miała sztuczne nogi? Po latach cała prawda wyszła na jaw. Tego się nie spodziewaliście
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Przykry "testament" Wodeckiego. Przed śmiercią gnębiły go ogromne wyrzuty sumienia
  4. Ile lat ma Zenek Martyniuk? Jest królem disco polo już tak długo
  5. Dramatyczna śmierć w bloku, sąsiedzi w szoku. Nie żyje Mateusz

źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News