Tata nie żyje. Najkoszmarniejsza śmierć, jaką można sobie wyobrazić

Tata nie żyje. Najkoszmarniejsza śmierć, jaką można sobie wyobrazić Źródło: .

Tata rocznego chłopca zdecydował się na trudną decyzję. Po tym, jak zostawił żonę z maleństwem - nikt się nie spodziewał, że zginie w następujących okolicznościach. Społeczność jest wstrząśnięta.

Tata mieszkający w Wielkiej Brytanii zginął w przerażających okolicznościach, o czym od kilku dni informują media. Okazuje się, że mężczyzna zostawił żonę oraz roczne dziecko, które teraz będzie musiało radzić sobie bez ojca. Wydawałoby się, że razem tworzą wzorową rodzinę, jednak prawda okazała się zupełnie inna. Opowiedzieli o tym przedstawiciele policji.

Okazało się, że mężczyzna zginął w przerażający sposób, a wiele osób zastanawia się, czy tego dramatu można było uniknąć. Zdaniem części społeczeństwa do strasznego wydarzenia doszło w wyniku zachowania osób trzecich. Tę sprawę można było zakończyć inaczej, a dziś rodzina musi radzić sobie z wielkim żalem, jaki pojawił się po śmierci młodego człowieka.

Tata zginął w strasznych okolicznościach

Policjanci z hrabstwa Hampshire dotarli do ciała mężczyzny, które zostało wyłowione z rzeki. Po zidentyfikowaniu zwłok służby dowiedziały się, że ofiarą tragicznego wypadku jest Reece Hillier, 22-latek zamieszkały w okolicy. Najbardziej przerażające było jednak to, że ręce zmarłego unieruchomione były poprzez użycie kajdanek, które nie pozwoliły mu na wypłynięcie na powierzchnię.

Po krótkim śledztwie policja poznała prawdę na temat makabrycznej śmierci. Okazało się, że 12 stycznia tego roku Hillier został zatrzymany przez policję, jednak w niewytłumaczalny sposób zdołał uciec i zgubić funkcjonariuszy. Sprawa nie zakończyła się dla niego szczęśliwie, bo z niewyjaśnionych przyczyn wpadł on do pobliskiej rzeki i nie miał szans na przeżycie.

Reece Hillier to młody tata rocznego dziecka, które teraz będzie musiało wychowywać się bez ojca. Rodzina zmarłego jest wściekła na służby, że nie zdecydowały się poważnie zaangażować w poszukiwania mężczyzny, który był uznawany za zaginionego przez ponad dwa miesiące. Sprawą błyskawicznie zainteresowały się brytyjskie media.

Młody tata poniósł koszmarną śmierć

Nie wiadomo, jaki był powód zatrzymania Hilliera, choć lokalna prasa podaje niepotwierdzone informacje, że mogło chodzić o posiadanie narkotyków. Zatrzymany chciał uciec przed sprawiedliwością, jednak w konsekwencji swoich czynów poniósł straszliwą karę, która wpłynie na życie całej jego rodziny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- W końcu możesz spotkać się ze swoim ojcem i oglądać nas z góry. Wciąż nie mogę pogodzić się z tym, że tak szybko od nas odszedłeś, że nie zrealizujemy naszych wspólnych planów. Część ciebie zawsze będzie ze mną i wiem że zawsze będziesz u mojego boku. Nikt nie przewidywał, że będziemy razem, ale pokazaliśmy im, że się mylili. Przeszliśmy razem przez wiele trudnych chwil - pisze ukochana zmarłego mężczyzny.

  1. Dramat Maryli Rodowicz trwa. W jej luksusowej willi straszą duchy. EGZORCYSTA poszukiwany!
  2. Jak dzisiaj wygląda Pola Raksa? NAJNOWSZE ZDJĘCIA powalają na kolana
  3. Niewyobrażalna awantura w Big Brotherze. Polały się łzy
  4. 5-miesięczny syn umierał na ich oczach. Okropna tragedia
  5. Nie żyje ważna postać. Każdy z nas zawdzięcza mu bardzo wiele
  6. Uwielbiany uczestnik "Tańca z gwiazdami" upokorzony jak nikt nigdy. Dramat

źródło: Popularne

Następny artykuł