Tata na zakupach, jego wpadka bawi do łez. Żona wysłała go tylko po pieluchy

Tata na zakupach, jego wpadka bawi do łez. Żona wysłała go tylko po pieluchy Źródło: Pixabay.com/RitaE

Tata został wysłany na zakupy dla swojego maleństwa. Na jego liście zakupów były tylko pieluchy. To teoretycznie proste zadanie zakończyło się zabawną wpadką mężczyzny. Zdarzenie rozbawi każdego.

Tata jest zazwyczaj głową rodziny, która dba, by jego najbliższym niczego nie zabrakło. Kiedy jednak muszą przejąć część obowiązków od mam, tracą grunt pod nogami i nie wiedzą, co robić. Doskonale pokazuje to przykład tego mężczyzny, który miał kupić pieluszki dla swojego dziecko. Jego pomyłka jest rozczulająca.

Tata został wysłany do sklepu. Finał zakupów jest rozbrajający

Jedna z mam postanowiła na Facebooku opowiedzieć historię swojego męża. Pewnego dnia poprosiła go, aby poszedł do sklepu, bo skończyły im się pieluszki dla dziecka. Przypomniała, że latorośl nosi rozmiar 4. Tata wyruszył na zakupy.

Za jakiś czas ojciec wrócił do domu, a w rękach niósł dwie paczki pampersów. Kobieta zauważyła jednak, że wziął rozmiar 2. Zdziwiona zapytała, dlaczego je wziął. Odpowiedź mężczyzny jest niesamowita.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że akurat te były na promocji, a dwie "dwójki" rozwiążą problem braku czwórek. Żona nie mogła się gniewać na partnera i zaczęła się śmiać. Całe zdarzenie wydało jej się tak zabawne, że od razu postanowiła opisać je w mediach społecznościowych. Internautki szybko zareagowały.

Nie tylko ten mężczyzna ma pewne problemy z robieniem zakupów. Te historie zadziwiają

Po opublikowaniu zabawnej sytuacji przez żonę oszczędnego taty, internautki postanowiły podzielić się w komentarzach swoimi historiami. Okazuje się, że mężczyźni rozpieszczeni przez kobiety często tracą głowy na zakupach. 

Jedna z kobiet postanowiła wspomnieć, jak jej partner został wysłany do sklepu po śmietanką 30%. Wrócił do domu z 18% i 12%, bo akurat tej właściwej nie było. Uważał, ze jak wymiesza się te dwie, efekt będzie identyczny.

Kolejna matka wysłała męża po mleko modyfikowane 4R. Tata jednak dokonał innego wyboru i wrócił z produktem opisanym przez dwójkę. Stwierdził, że dla dwuletniej córki taki pokarm będzie o wiele lepszy.

Przykłady tych mężczyzn pokazują, że przejętym ojcom często zdarzają się zabawne nieporozumienia. Być może jest to wynik małego zaangażowania w sprawy rodzinne, jednak dzięki temu zapracowane mamy mają jeszcze więcej powodów do śmiechu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Szaflarska zostawiła po sobie ogromny majątek. Kto odziedziczy 7-cyfrową sumę?
  2. Mama Anny Popek miała poważne problemy zdrowotne? „Całkiem opadła z sił”
  3. Ogromna eksplozja bomby ukrytej w ziemniakach. Nie żyje co najmniej 16 osób, dziesiątki rannych
  4. Wstrząsające wyznanie Wiśniewskiego: "Mój syn zobaczył mnie pijanego leżącego w spaghetti"
  5. Są wyniki badań toksykologicznych zmarłej prezenterki TVP. Została otruta?!
  6. Anna Mucha pokazała swoje dwa duże wdzięki na imprezie. Zdjęcia wylądowały w sieci

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News