Kamil Glik znów został ojcem. Internauci nie dowierzają, jakie imię nadał córce

Kamil Glik znów został ojcem. Internauci nie dowierzają, jakie imię nadał córce Źródło: Screenshot z youtube.com/Sport.pl

Tata to obok zawodu piłkarza najważniejsza rola, w którą wciela się Kamil Glik. Idzie mu to naprawdę dobrze - nawet pomimo faktu, że nieustannie podróżuje w związku z meczami choćby reprezentacji, która stara się zwyciężyć w eliminacjach do "Euro 2020". Niedawno wspólnie z żoną ogłosił, że urodziła im się córeczka. Jak ma na imię? Będziecie zaskoczeni!

Tata, którym dwukrotnie został piłkarz Kamil Glik, to bardzo wymagająca funkcja. W tej roli jednak odnajduje się on znakomicie. Bardzo kocha swoje dzieci, które od samego początku cieszą swoją obecnością obojga rodziców. Fani także są podekscytowani dziewczynkami.

Ostatnio Glikom urodziła się kolejna córeczka. Postanowili nadać jej charakterystyczne imię o bardzo ciekawym i tajemniczym znaczeniu.

Dwukrotny tata Kamil Glik nadał rzadko spotykane, łacińskie imię swojej drugiej córeczce

W tym momencie reprezentacja Polski walczy w eliminacjach do "Euro 2020". Idzie im całkiem nieźle. Zespół nie poradziłby sobie tak dobrze, gdyby nie Kamil Glik, który od lat wspiera swoją drużynę grając na pozycji obrońcy. Jego waleczność można było podziwiać między innymi w ostatnim meczu Polski z Łotwą, gdzie dzielnie bronił bramki, do której przeciwnik wielokrotnie nie mógł się dostać.

Mecze, a co za tym podróże w odległe miejsca na całym świecie powodują, że piłkarz spędza z córką o wiele mniej czasu, niż by chciał. Kiedy jednak jest to możliwe - jest wspaniałym i kochającym tatą, który rozczula swoich fanów.

 - Jesteś świetnym tatą. Masz piękne córeczki - czytamy w komentarzach pod jednym ze zdjęć na Instagramie.

W ostatnim czasie Kamil Glik po raz drugi został tatą. Z początku media zastanawiały się nad płcią dziecka. Okazało się, że Marta Glik urodziła zdrową córeczkę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zaskakujące imię córki Kamila Glika

Następnie media i fani zaczęli śledzić zarówno media społecznościowe, jak i wywiady, których udzielał Kamil Glik. Chcieli dowiedzieć się, jak na imię będzie miała córka piłkarza. To nie było jednak proste. Państwo Glikowie cenią sobie swoją prywatność, toteż nie udzielają się za bardzo w showbiznesie.

Pewnego dnia sama Marta postanowiła jednak odkryć tajemnicę. Okazało się, że dziewczynka ma na imię Valentina. Imię to po Polsku brzmiałoby "Walentyna", ale zarówno Kamil, jak i Marta najprawdopodobniej postanowili pozostać przy bardziej amerykańskiej wymowie i pisowni.

Walentyna, według portalu "Znaczenie Imion", oznacza osobę niezależną, upartą, ale także bardzo towarzyską. Męski odpowiednik imienia, czyli Św. Walenty, jest patronem osób zakochanych.

Internauci mają jednoznaczną opinię.

 - Przepiękne imię! - czytamy komentarze setek użytkowników.

Fot. Instagram / Marta Glik

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Majka Jeżowska doświadczyła przemocy w małżeństwie. „Wylądowałam w szpitalu”
  2. Mąż zostawił Annę Seniuk dla młodszej? Niedługo potem wykryto u niej raka
  3. Krystyna Pawłowicz śmieszkuje sobie z internautami. Rozmawiali o desce klozetowej
  4. TVP przekazało tragiczną informację. Nie żyje 60 osób, właśnie schwytano sprawcę
  5. Wiemy kiedy i dla kogo będzie 13 emerytura. Haniebne słowa Kaczyńskiego
  6. TVN upokorzony na oczach całej Polski. Do akcji wkroczyła policja

Źródło: Popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News