Wszystkie starania przed porodem na marne! Wielka gafa Pałacu, imię dziecka Meghan i Harry'ego już nie jest tajemnicą

Wszystkie starania przed porodem na marne! Wielka gafa Pałacu, imię dziecka Meghan i Harry'ego już nie jest tajemnicą Źródło: youtube.com/ City Dreamer

Tata dzieci Meghan jest w szoku. Media wpadły na trop, jak właściwie będzie nazywał się potomek królewskiego rodu i jakiej będzie płci. Niesamowite ustalenia brytyjskich tabloidów obiegły cały świat.

Najbardziej wyczekujący narodzin tata na świecie - książę Harry musi zmierzyć się z wielką zagwozdką. Mimo uporczywych prób ukrycia informacji na temat płci i imion potomków amerykańskiej aktorki i syna księżnej Diany, ta informacja ujrzała światło dzienne. A wszystko przez błąd królewskich urzędników, którzy całkowicie przypadkiem opublikowali tę informację.

Tata będzie załamany. Media wiedzą już wszystko o płci i imionach dziecka pary książęcej

Brytyjskie tabloidy, które wprost nie mogą wyczekać informacji dotyczących porodu Meghan Markle zaczęły szukać informacji, jakiej płci i jakie imiona będzie nosiło dziecko. Jeśli wierzyć dziennikarzom, wszystko jest już jasne. A wszystko przez błąd pracowników pałacu Buckingham.

Na stronie internetowej pałacu, która była odnośnikiem do profili Meghan i Harry'ego znaleziono coś niesamowitego. W kodzie strony zaczęły pojawiać się informacje dotyczące nieznanych imion, pojawiających się na stronie tak, jakby niebawem miało dojść do aktualizacji danych. Jeśli wierzyć tabloidom, dziecko pary książęcej Sussexu będzie chłopcem i będzie nosić któreś z imion: Arthur, Alexander lub James.

Pałac od razu odniósł się do tych informacji, wydając specjalny komunikat, wskazujący na to, że imiona pojawiające się w kodzie strony internetowej były wyłącznie testem.

- Duża liczba przekierowań wyszukiwanych terminów została utworzona jakiś czas temu na stronie Royal.uk. Miało to na celu poprawę doświadczenia użytkownika - podali przedstawiciele pałacu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Meghan nie chce mówić o dziecku

W trosce o prywatność rodziny książęcej, Meghan Markle w jednym z ostatnich komunikatów prasowych podała, że wszelkie informacje dotyczące porodu dziecka będą przekazane opinii publicznej wtedy, kiedy rodzina będzie na to gotowa.

- Książę i księżna Sussex są bardzo wdzięczni za wszystkie miłe słowa, które docierają do nich od ludzi z Wielkiej Brytanii i całego świata. Podjęli osobistą decyzję, by utrzymać narodziny ich dziecka w sferze prywatnej. - Książę i księżna z radością podzielą się radosną nowiną ze wszystkimi po tym, jak będą mieli okazję świętować prywatnie jako rodzina - podało biuro prasowe pałacu Kensington.

Wszystko wskazuje na to, że pozostaje nam tylko czekać, internauci jednak nie dają się zbić z tropu. W mediach społecznościowych znaleźć można wiele komentarzy świadczących, że część osób nie wierzy w tłumaczenia Pałacu. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje John Singleton. Słynny reżyser „Chłopaków z sąsiedztwa”
  2. Aleksandra Kwaśniewska zniknęła z mediów! W ten sposób nie uciszy plotek o CIĄŻY
  3. Małgorzata Rozenek w stroju sprośnej uczennicy. Zdjęcie wbije was w fotele
  4. Rzekoma ofiara Bieniuka wydała wstrząsające oświadczenie. Nie możemy uwierzyć
  5. Synowa Katarzyny Dowbor pokazała swoją drugą twarz. Nikt nie znał jej od tej strony
  6. Cejrowski został wyrzucony z TVP. Podróżnik brutalnie szczerze o kulisach utraty pracy

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News