Lekarz Jan przed śmiercią przyznał się, że zapłodnił 60 kobiet. Nic nie wiedziały

Lekarz Jan przed śmiercią przyznał się, że zapłodnił 60 kobiet. Nic nie wiedziały Źródło: .

Tata prawie 60 dzieci? Choć brzmi to bardzo absurdalnie, okazuje się być prawdą. Ten lekarz wielokrotnie złamał zasady dotyczące zapładniania in vitro. Dopiero przed śmiercią wyjawił całą prawdę. Przeprowadzono testy DNA.

Rodziny wielodzietne bardzo często budzą niemałe poruszenie. Jeszcze większy szok pojawia się w momencie, gdy ktoś decyduje się na sztuczne zapłodnienie. A co w przypadku, gdy ktoś przez in vitro zostaje rodzicem blisko 60 dzieci? Z pewnością nikt by w to nie uwierzył. Jest to jednak prawda. Badania wszystko potwierdziły. 

Został tatą choć nie powinien 

Tatą nie raz, ale kilkadziesiąt razy, został lekarz Jan Karbaat. Mężczyzna prowadził klinikę, specjalizującą się w sztucznym zapładnianiu. Chwilę przed śmiercią lekarz wyjawił prawdę na temat swojej działalności. Okazało się, że Karbaat wielokrotnie łamał prawo i nie stosował się do zasad, które funkcjonowały przy in vitro

Lekarz wyznał, że choć nie mógł tego robić, wykorzystywał swoje nasienie do zapładniania kobiet, dodatkowo nie informując ich o tym. Według podanych przez niego tuż przed śmiercią informacji takim sposobem zapłodnił blisko 60 kobiet. Przeprowadzono badania. Testy DNA wykazały zgodność u 49 osób i tym samym potwierdziły, że lekarz jest ich ojcem. 

Jan Karbaat wielokrotnie łamał zasady

Jak się okazuje, wykorzystywanie własnego nasienia, to nie jedyne, czego dopuścił się lekarz. Według panujących zasad, jeden dawca nasienia nie może zostać ojcem więcej niż sześciorga dzieci. Karbaat wielokrotnie złamał tę procedurę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dodatkowo lekarz niejednokrotnie oszukiwał kobiety co do pochodzenia dawcy. Choć te były pewne, że ojcem ich dziecka jest mężczyzna pochodzenia kaukaskiego, testy DNA wykazywały, że jednak jest on pochodzenia surinamskiego. W 2009 roku doszło do skandalu. Jedna z kobiet była zapewniana, że ojcem zarówno jednego jej dziecka, jak i drugiego jest ten sam dawca nasienia. Okazało się jednak, że jej potomkowie nie są rodzeństwem, ponieważ kobieta otrzymała nasienie od dwóch różnych mężczyzn.  

  1. Michał Szpak pokazał młodszą siostrę. Tak PIĘKNYCH oczu nie ma chyba żadna 19-latka!
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Fatalne informacje dla Jackowskiego, ale jeszcze gorsze dla Polaków. Pogoda pogarsza się na naszych oczach
  4. Bohater M jak miłość umiera na naszych oczach! Dramatyczne sceny w szpitalu
  5. Lokalna społeczność właśnie pogrążyła się w głębokiej żałobie. Zmarł zasłużony dla regionu Jan
  6. Zbigniew Wodecki zaczynał od Bacha. Lubił wracać tam gdzie był

 

Źródło: PLANETA

Następny artykuł